تنها راه ادامه همکاری سیمئونه و گریزمان

1089631 فقط خبر

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری آنا، باشگاه اتلتیکو مادرید در بازار نقل و انتقالات به دنبال این است که بتواند چهره های جدیدی را اضافه کند و فوتبالیست های زیادی در خط شروع هستند. همچنین می توانید با چند مهره خداحافظی کنید. یکی از بازیکنانی که هیئت مدیره روگی بلانکوس (اتلتیکو مادرید) قصد دارد جایگزین آن شود، آنتوان گریزمان است، اما نه مهاجم فرانسوی و نه سرمربی آرژانتینی اش دیگو پابلو سیمئونه مانند هیئت مدیره فکر نمی کنند.

سایت (Todofichajes) نوشت که داشتن مهاجم فرانسوی برای سرمربی آرژانتینی که همیشه او را بخش مهمی از پروژه خود می‌دانست، در اولویت قرار دارد، زیرا او پس از بازگشت به واندا متروپولیتانو حامی اصلی این بازیکن بود. یک دوره ناموفق در بارسلونا

منچستریونایتد جذاب ترین گزینه ای است که این بازیکن روی میز دارد اما او را قانع نمی کند زیرا در لیگ قهرمانان اروپا بازی نمی کند. در هر صورت، این خروجی است که می تواند کامل شود، و گرچه گریزمان و چولو (ملقب به سیمئونه) نمی خواهند این اتفاق بیفتد، تنها به آنها بستگی ندارد.

گریزمان به نوبه خود چندین پیشنهاد را رد کرده است و مطمئن است که می تواند به بهترین شکل خود در این فصل بازگردد. مشکل این است که اتلتیکو به پول نیاز دارد و پرونده این بازیکن فرانسوی در حال زیاد شدن است، بنابراین در هر صورت، اگر او ادامه دهد، دستمزد او باید کاهش یابد تا همه طرف ها با هم همکاری کنند.

انتهای پیام/4048/

  دوز سوم واکسن تاج تایید شد

دیدگاهتان را بنویسید