تمسخر سنگین مجیدی به کالا نوی / می خواهم قهرمان پاکی داشته باشم! – اندیشه معاصر

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، فرهاد مجیدی در نشست خبری پیش از دیدار استقلال مقابل هواداران، اظهار داشت: در 6 بازی 5 برد و 1 تساوی داشتیم و با توجه به اتفاقاتی که برای تیم ما افتاد، برخی از بازیکنان ما مدتی تمرین نکردند. خوشبختانه الان وضعیت بازیکنان ما خوب است.بازی سختی مقابل یک هوادار برای کسب 3 امتیاز داریم.تیم هوادار بسیار خوبی است و مربی بسیار خوبی دارد.او تازه به لیگ برتر آمده و بازی های زیادی دارد. از انگیزه .

وی در پاسخ به این سوال که کدام بازیکنان غایب هستند، گفت: بازیکنانی مثل خرگوشه، آزادی و مرادی ما را ترک کردند. یامگا چهار اخطاره دارد و فردا نمی تواند برای ما بازی کند.

مجیدی درباره اینکه آیا با توجه به اینکه تیم ملی شما در تیم ملی بازی کرده انگیزه لازم برای بازی فردا را دارند یا خیر، گفت: فردا بازی کنیم. بعد از بازی در این مورد مفصل صحبت خواهم کرد.

سرمربی استقلال درباره اینکه آیا روند انتقال تیم آن طور که می خواست پیش رفت یا خیر، گفت: لیستم را به باشگاه ارائه کردم. امیدوارم این اتفاق بیفتد اما هنوز بازیکنی در جمع ما اضافه نشده است. اما باشگاه تلاش می کند بازیکنان مورد نظر ما را جذب کند.

وی در خصوص اعلام گرشبسبی مبنی بر اینکه صالح هردانی تا پایان فصل در فولاد می ماند و از این تیم جدا نمی شود، گفت: خدمت شما ارائه کردم، لیستم را به باشگاه ارائه کردم و باشگاه باید در این زمینه اقدام کند. ” صالح نیز یکی از بازیکنان بسیار خوب است. من خودم تیم امید را دعوت کردم و او بازیکن بسیار خوش آتیه ای است. فرقی نمی کند برای او در فولاد آرزوی موفقیت کنم یا در استقلال. او یکی از فوتبالیست های آینده کشورمان است. فکر می کنم او یکی از بازیکنان اصلی تیم اسکوچیچ در جام جهانی خواهد بود.

  هشدار بارش شدید باران و سیل در 17 استان - اندیشه معاصر

مجیدی در مورد تایید رای هیات انضباطی در هیات تجدید نظر و اینکه این دو نکته می تواند به استقلال کمک کند، گفت: باید در این مورد یک نکته مشترک بگویم چرا که شما قبلا در این مورد گفته اید. از من پرسید. البته قبلا هم توضیح دادم که دو امتیاز تیم را قهرمان نمی کند و شانس قهرمانی را از تیم نمی گیرد. در مورد مسائل کلی می خواهم در مورد خودم چیزی بگویم. نمی دانم چند سال تمرین خواهم کرد، اما تازه شروع به تمرین کرده ام و چیزهای زیادی برای یادگیری دارم. باید سخت کار کنم و بیشتر یاد بگیرم. نمی دانم سال ها تمرین خواهم کرد اما وقتی به برنامه تلویزیونی مثل نود عادل فردوسی پور یا شب های فوتبال آقای توتونچی دعوت شدم و روی صندلی نشستم و قهرمانی ام را روی میز گذاشتند تا ببینم. ، دوست دارم به زودی قهرمانی داشته باشم اما قهرمانی ناب.

وی با توجه به اینکه تماشاگران در روند استقلال روند مثبتی دارند و معتقدند با حضور تماشاگران کیفیت بازی ها بهتر می شود و اینکه آیا درخواستی از سوی مسئولان وجود دارد یا خیر، گفت: خود شما اصلا حضور دارید. کنفرانس خبری. بارها گفته ام باشگاه های بزرگی مثل استقلال، پرسپولیس و سپاهان یک امتیاز برای تماشاگرانشان دارند اما از روزی که سرمربی استقلال شدم، تیم ما تماشاگر نداشت و من آن امتیاز را نداشتم. تماشاگر با دیدن ورزشگاه آزادی انگیزه و تلاشش بیشتر می شود. امیدوارم مسئولان باعث شوند تماشاگران وارد ورزشگاه شوند تا فضای فوتبال گرمتر و جذابتر شود و مردم عاشق فوتبال بیایند و از نزدیک مسابقه را تماشا کنند. امیدوارم به زودی این اتفاق بیفتد.

  ما به دنبال اجرای طرح الگوی کشت سال 50 بودیم اما تاکنون موفق نبوده ایم.

وی در خصوص وضعیت گابریل پین سرمربی خارجی استقلال گفت: این مربی امشب به تهران می آید.

مجیدی با بیان اینکه استقلال هم سطح است و کمتر از پرسپولیس پیش است و معتقد است تیمش فردا می تواند پیروز شود، گفت: گفتم بازی آسانی نداریم. بازی بسیار سخت است. 15 فینال پیش رو داریم. خوشبختانه 10 مسابقه ما در تهران است که هر مسابقه فینال است و هیچ تیمی را دست کم نمی گیریم. فکر می کنم برای کسب سه امتیاز فردا باید بیشتر تلاش کنیم تا با هواداران بازی کنیم، با توجه به اینکه حریف مربی خوبی دارد و تیم سخت کوشی است، بازی سختی داریم.

استقلال مجیدی در خصوص محل تمرین گفت: متأسفانه زمین تمرین خوبی نداریم اما می بینم که باشگاه تلاش می کند تمام تلاش خود را انجام دهد. قبلا هم گفتم جای تعجب است که تیم های شهرستانی در تهران زمین تمرین مخملی دارند، اما تیم های بزرگ تهران زمین تمرین مناسبی ندارند، نمی دانم مقصر کیست، اما واقعا جای تعجب است که تیم های شهرستانی در تهران زمین دارند و باید بخواهیم دو روز زمین تمرینشان را در اختیار ما بگذارند. اما ما تیم بزرگ پایتخت زمین تمرین مناسبی نداریم. بقیه را نمی دانم اما متاسفانه زمین تمرین ما خوب نیست و از بازیکنانی که به دلیل مشکلات به خوبی تمرین می کنند تشکر می کنم.

او درباره اینکه استقلال در مجموعه انقلاب چه زمانی تمرین خواهد کرد، گفت: به ما گفته اند که از هفته آینده آنجا تمرین خواهیم کرد.

سرمربی استقلال در پاسخ به این سوال که آیا در مورد ترکیب تیم ملی صحبت کرده است یا خیر، گفت: بیایید بعد از فردا بازی کنیم، فردا بازی داریم و بازیکنانم باید بازی کنند و من نمی خواهم صحبت کنم تا تمرکز آنها از بین برود. خدای ناکرده تمرکز ما روی بازی فردا است.
انتهای پیام/*

  وضعیت ناخوشایند توریستی در پایتخت/ زمانی که حتی تابلویی برای ورود به جاذبه ها وجود ندارد

(1 بار بازدید شده، 1 بازدید امروز)

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1261695

دیدگاهتان را بنویسید