تمرکز جدی واحدهای دانشگاهی بر کسب درآمد غیر شهریه ای

9685 519 فقط خبر

سروری ماجد تاکید کرد؛

رئیس مرکز هماهنگی استان های دانشگاه آزاد اسلامی گفت: تلاش واحدهای دانشگاهی جذب حداکثری دانشجو است. اما استان ها باید به شدت بر ایجاد درآمدهای غیر شهریه ای متناسب با ظرفیت های استانی خود تمرکز کنند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از بجنورد، بیستمین جلسه هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان شمالی به ریاست علی سروری مجید نماینده تام الاختیار دانشگاه آزاد اسلامی واحد بجنورد برگزار شد. رئیس دانشگاه، مشاور رئیس و رئیس مرکز ریاست، روابط عمومی و هماهنگی استان ها.

سروری مجید در این نشست گفت: با توجه به تاکید رئیس دانشگاه آزاد اسلامی مبنی بر تحقق شعار «هر دانشجو، یک تخصص، یک مهارت»، دانشگاه آزاد اسلامی در تلاش است تا با صنعت تفاهم نامه هایی منعقد کند تا دانشجویان علاوه بر آن، تخصص مورد نیاز را نیز مطالعه کنند. به تحصیل با کسب مهارت ها، آموزش های لازم و تخصصی، راه های کار در جامعه و کسب درآمد را بیاموزند.

وی بیان کرد: امیدواریم با تلاش اساتید و کارکنان، پیشرفت واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی در این استان ها محقق شود و موفقیت در این مسیر قطعا نیازمند همکاری و همفکری استاندار، نماینده، فقیه استان و… مسئولان استان

قائم مقام دانشگاه آزاد اسلامی در استان های خراسان شمالی، خراسان رضوی و خراسان جنوبی تصریح کرد: با کاهش جذب دانشجو در دانشگاه های دولتی مواجه هستیم. اما در دانشگاه آزاد اسلامی جذب دانشجو رو به افزایش است و افزایش جذب و پذیرش دانشجو در واحدهای دانشگاهی استان خراسان شمالی در سال گذشته بسیار رضایت بخش و امیدوارکننده است.

  زوج هنری جذاب ایرانی در کنار پسر زیبایشان! - اندیشه معاصر

وی با تاکید بر تمرکز بر درآمدهای غیر شهریه ای در دانشگاه آزاد اسلامی، گفت: تلاش همه واحدها بر این است که حداکثر جذب دانشجو داشته باشند. با این حال، استان ها باید به شدت بر کسب درآمد غیر شهریه ای تمرکز کنند تا متکی به شهریه دانشجویان نباشند.

رئیس اداره، روابط عمومی و مرکز هماهنگی استان های دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به برپایی نمایشگاه «دوران امید» و تجلیل از دستاوردهای این نمایشگاه توسط مسئولان در کشور، افزود: «دوران امید» بود. همزمان با چهلمین سالگرد تاسیس دانشگاه آزاد اسلامی در مصلی امام خمینی (ره) برگزار شد. که تمامی استان ها در این نمایشگاه حضور فعال داشتند و حوزه های علمی، پژوهشی، فرهنگی، دانشجویی و… دستاوردهای واحدهای دانشگاهی به نمایش گذاشته شد که این امر منجر به ارائه توانمندی های بسیار خوب دانشگاه آزاد اسلامی و توجه ویژه به معاونت رئیس جمهور شد و وزرا، مسئولان و … مستقر شوند.

وی ادامه داد: این نمایشگاه فرصت بسیار مناسبی بود تا ظرفیت های واحدهای دانشگاهی در سراسر کشور شناسایی شود تا بستر مناسبی برای واحدهای دانشگاهی با توانمندی ها، ظرفیت ها و توانمندی های سایر استان ها در زمینه های مختلف از جمله فنی و مهندسی، کشاورزی فراهم شود. ، علوم انسانی، فرهنگی و … با هم آشنا بشیم.

سروری ماجد گفت: با توجه به مصوبه هیات امنای مرکزی در حوزه تامین مسکن اعضای هیات علمی و کارکنان، امیدواریم این مهم در این استان نیز اجرایی شود و خواستار همکاری و مساعدت هیات علمی هستیم. استاندار در این نگرش.

انتهای پیام/4062/

  حمله سایبری به سایت دانشگاه تهران یا اغتشاش داخلی؟

دیدگاهتان را بنویسید