تمدید رسمی قرارداد مهاجم تمام نشدنی میلان

1075563 فقط خبر

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری آنا، زلاتان ابراهیموویچ پس از امضای قراردادی برای یک فصل دیگر در سن سیرو، حداقل تا 41 سالگی به بازی خود ادامه خواهد داد. این مهاجم وسط کهنه کار پس از کسب اسکودتو در فصل 2021-2022، قرارداد جدیدی با میلان امضا کرد.

مهاجم 40 ساله از زمان بازگشت به سن سیرو برای دومین بار در ژانویه 2020، بازیکن کلیدی روسونری بوده است و استفانو پیولی، سرمربی، می تواند فصل بعد دوباره مهاجم را دعوت کند. ایبراهیموویچ در 30 ژوئن رسما بازیکن آزاد شد و گمانه زنی ها در مورد آینده او از زمانی که فاش شد که او در شش ماه گذشته بدون رباط صلیبی قدامی سالم در زانوی چپ خود بازی می کند زیاد شده است. انتظار نمی رود که این مهاجم کهنه کار تا سال 2023 به آمادگی کامل برگردد، اما این مانع از میلان نشد که او را برای یک دوره کامل دیگر به باشگاه بازگرداند.

شرایط قرارداد جدید ابراهیموویچ با میلان چیست؟

ابراهیموویچ به یک قرارداد 12 ماهه جدید با میلان متعهد شده است که در 30 ژوئن 2023 منقضی می شود. طبق گزارش ها، درآمد این مهاجم سوئدی 1.5 میلیون یورو خواهد بود که در صورت تحقق اهداف مبتنی بر عملکرد می تواند افزایش یابد. میلان با انتشار بیانیه ای رسمی شرایط جدید ابراهیموویچ را تایید کرد که در آن آمده است: “میلان از تمدید قرارداد زلاتان ابراهیموویچ تا 30 ژوئن 2023 خرسند است. مهاجم سوئدی همچنان پیراهن شماره 11 را بر تن خواهد کرد.”

انتهای پیام/4048/

  مراسم بزرگداشت 22 بخمن در چهل و سومین سال پیروزی انقلاب اسلامی + عکس

دیدگاهتان را بنویسید