تمام سود بنیاد مصطفان خرج مستضعفان می شود

فتح:

42567 758 فقط خبر

رئیس بنیاد مصطفان در مراسم آغاز توزیع 17 هزار سری جهیزیه بین مشمولان کمیته امداد با مشارکت بنیاد مصطففان با اشاره به کمک 100 میلیارد تومانی بنیاد برای این اقدام گفت: تمامی سود بنیاد مستضعفان صرف محرومیت زدایی می شود.

به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری آنا، سید پرویز فتاح در ابتدای توزیع 17 هزار سری جهیزیه بین ذینفعان کمیته امداد با مشارکت بنیاد مصطفان گفت: بنیاد مصطفان 25 درصد هزینه را تقبل کرده است. از این 17 هزار جهیزیه با توزیع 100 میلیارد تومان و سه چهارم آن با کمک های مردمی توسط کمیته امداد داده شد یعنی مردم این کار بزرگ را انجام داده اند.

وی با بیان اینکه افتخار خدمت به مستضعفین و مستضعفین را در بنیاد مصطفان داریم، گفت: برای سومین سال پیاپی در حضور و مشارکت موفق بوده ایم و امیدواریم این امر تکرار شود و عقب ماندگی ها تکرار شود. بیماران به صفر کاهش یابد.

رئیس بنیاد مستضعفان گفت: این آمادگی را داریم که در طول سال این کمک را انجام دهیم تا متقاضیان ماه ها در نوبت نمانند و بر این اساس بنیاد مصطفان با تمام ظرفیت مشغول به کار است.

فتاح با تاکید بر اینکه در این 3 سال 300 میلیارد تومان برای جهیزیه کمک کرده‌ایم و خیلی بیشتر از این برای پناه دادن به مددجویان هزینه کرده‌ایم، گفت: همکاری ما با کمیته مددکاری و بهزیستی فقط در زمینه جهیزیه نیست، بلکه با کمک و کمک‌ها همکاری می‌کنیم. کمیته بهزیستی در حال حاضر در حال ساخت 28000 واحد مسکونی برای امداد و بهزیستی هستیم و 14000 واحد مسکونی تکمیل شده است و آماده شناسایی پروژه های جدید پس از تکمیل این واحدها هستیم.

  تسریع روند ساخت 100 بازار جدید برای میوه و سبزیجات در سال جاری

رئیس بنیاد مستضعفان ادامه داد: علاوه بر این اقدامات در 3 ماه گذشته برای اولین بار یک میلیون پاکت شیر ​​بین اقشار محروم توزیع کردیم و 600 میلیارد تومان برای تهیه این پاکت ها هزینه شد و این روال همچنان ادامه دارد. قوت و تمام سود بنیاد مصطفیفان، برای رفع محرومیت، بهای مستضعفان خواهد بود.

وی بیان کرد: همچنین طبق برنامه ریزی ها امسال هزار میلیارد تومان از خط وام قرض الحسنه برای اشتغال در سراسر کشور پرداخت می کنیم چرا که معتقدیم کمک به اشتغال مکمل بسیاری از اقدامات حمایتی است.

رئیس بنیاد مصطففان افزود: در کنار این اقدامات به ساخت اولین هتل مناسب برای افراد دارای معلولیت نیز کمک کردیم که خوشبختانه هم اکنون در مشهد مقدس در حال فعالیت است.

فتاحی با تشریح برنامه های افزایش مستمری مشتریان گفت: امیدواریم با کمک مجلس و دولت حقوق بازنشستگی مشتریان به حد قابل قبولی افزایش یابد.

وی با بیان اینکه کمک به محرومان قلب کار جمهوری اسلامی ایران است، گفت: مردم ما بسیار قدردان هستند و مطمئن هستم که دعای دل شکستگان، یتیمان و درگذشتگان مستجاب و مستجاب خواهد شد. برکت و امنیت برای کشور .

فتح گفت: کمک ما در این شرایط کمک به امنیت این کشور است و نکته جالب اینجاست که از این 17 هزار جهیزیه، کردستان و استان های فقیر مانند سیستان و بلوچستان بیشترین سهم را دارند و این نشان از توجه به دورافتادگان و فقیرتر که نشانه ای از نگاه عدالت محور در نظام اسلامی است که ملت ایران را متحد کرده است.

انتهای پیام/

  در کره جنوبی وضعیت فوق العاده 24 ساعته اعلام شد

دیدگاهتان را بنویسید