تمامی وام های دانشجویی تا پایان تیرماه بازپرداخت می شود

1004141 فقط خبر

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا از صندوق رفاه دانشجویان؛ نشست رئیس صندوق رفاه دانشجویان و معاونین با جمعی از کارکنان دانشگاه صنعتی کرمانشاه در این دانشگاه برگزار شد.

در ابتدای این نشست علیرضا دودمان تیپی رئیس دانشگاه کرمانشاه حضور کارکنان وزارت آموزش و پرورش در دانشگاه ها را نقطه عطفی در شناسایی و رفع مشکلات دانشگاه ها ارزیابی کرد.

وی در ادامه یکی از مهم ترین دغدغه های بدنه دانشجویی دانشگاه را کمبود خوابگاه دانست و تاکید کرد: البته وجود خوابگاه به عنوان رکن اساسی برای هر دانشگاهی حیاتی است.

گنجی رئیس صندوق رفاه دانشجویان با ابراز خرسندی از حضور اعضای فرهیخته و جوان دانشگاه صنعتی کرمانشاه، این دانشگاه را دارای عملکرد و پیشرفت خوب توصیف کرد.

وی به سفر رئیس جمهور به استان اشاره کرد و از مسئولان دانشگاه خواست تا از فرصت استفاده کرده و دغدغه های خود را به آیت الله رئیسی ارجاع دهند.

گنجی در حاشیه این نشست با اشاره به نحوه ثبت نام وام های دانشجویی و اولویت بندی آن خاطرنشان کرد: در وام های دانشجویی اولویت با دانش آموزان کم درآمد است و دانشجویان کم درآمد به کسانی مراجعه می کنند که با وجود تلاش فراوان در آموزش و پرورش نمی توانند. بتوانند هزینه تحصیل خود را بپردازند و تحصیلات خود را تکمیل کنند. تمامی وام های دانشجویی تا پایان تیرماه بازپرداخت می شود.

رئیس صندوق حمایت از دانشجویان گفت: بی شک کارکنان وزارت آموزش و پرورش از دانشگاه های جوان حمایت می کنند و برای رفع مشکلات آنها تمام تلاش خود را انجام می دهند.

  کدام ماسک 100% از بیماری عروق کرونر قلب محافظت می کند؟ - اندیشه معاصر

انتهای پیام/4167/

دیدگاهتان را بنویسید