تمامی دوربین های شهری در جاده مهسا امینی مشاهده می شود

معاون وزیر کشور با بیان اینکه تمام دوربین های شهری که در روز حادثه در جاده مهسا امینی بوده باید بررسی شوند، گفت: نظر نهایی سازمان نظام پزشکی و سازمان پزشکی قانونی پس از 10 روز تا دو هفته نهایی می شود.

به گزارش ایسنا، سیدمجد میراحمدی در گفت وگویی درباره آخرین وضعیت رسیدگی به پرونده مهسا امینی اظهار کرد: از تمامی دستگاه هایی که به طور مستقیم و غیرمستقیم در پرونده مرحوم امینی دخیل هستند اسناد، مدارک و فیلم هایی را درخواست کرده ایم. می تواند به افشای حقیقت حادثه کمک کند.

وی ادامه داد: تلاش شده تا تمامی دوربین های شهری که در روز حادثه در جاده مهسا امینی بودند، بررسی شوند. علاوه بر خدمات مسئول، تحقیقات را آغاز کردیم و صحنه را بازسازی کردیم.

معاون امنیتی وزارت کشور افزود: کمیته تخصصی پزشکی متشکل از رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، رئیس سازمان نظام پزشکی کشور و نمایندگان سه انجمن جراحی، رادیولوژی و قلب ایران که بخش خصوصی هستند. . این کمیته بررسی های خود را انجام می دهد و اطلاعات لازم توسط اعضای این کمیته ارائه می شود.

میراحمدی در پایان گفت: فارغ از جنگ های روانی و رسانه هایی که می خواهند فضا را هیجانی کنند، منتظر نهایی شدن نظر سازمان نظام پزشکی و سازمان پزشکی قانونی هستیم که از 10 تا دو روز هفته

انتهای پیام

  روزهای شدید بیماری عروق کرونر تا دو ماه آینده / تمدید بیماری عروق کرونر

دیدگاهتان را بنویسید