تلاش برای بازگشایی راه های شمالی ادامه دارد

993329 فقط خبر

به گزارش گروه جامعه خبرگزاری آنا، سرهنگ احمد شیرانی رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور گفت: به دلیل بارندگی های چند روز گذشته در برخی از محورهای اصلی کشور محدودیت های موقت ترافیکی برقرار است. و وقوع سیل و رانش گل.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل پلیس راهور گفت: بیشتر این محدودیت ها در جاده چالوس و بزرگراه تهران – شمال است که از ساعت 23:30 شب گذشته مسدود شده و محور خراز نیز مسدود شده است. از دیروز مسدود شده است

وی افزود: مسیرهای جایگزین استان های شمالی، جاده فیروزکوه و بزرگراه قزوین – رشت است و همچنین تعدادی از راه های اصلی استان های جنوبی و جنوب شرقی کشور از جمله شهداد – نهبندان، ریگان – ایرانشهر و زاهدان – میرجاوه هستند. هنوز مسدود است

شیرانی با بیان اینکه بارندگی های مداوم باعث افزایش لغزندگی سطح جاده ها می شود که عامل بروز تصادفات زنجیره ای است، گفت: در چند روز اخیر تصادفات در ناوگان حمل و نقل بار افزایش یافته و رانندگی در این شرایط احتیاط بیشتری را می طلبد.

وی به رانندگان توصیه کرد: با توجه به تداوم بارندگی‌ها و شرایط جاده‌ای، رانندگان قبل از سفر از وضعیت جوی جاده مطلع شده و زمان بیشتری را برای رسیدن به مقصد بگذارند.

رئیس مرکز اطلاع رسانی و کنترل ترافیک پلیس راهور گفت: نیروی انتظامی، راهداری و عوامل هلال احمر از زمان شروع سیلاب شبانه روز در حال تلاش هستند و در تلاش هستند تا پایان امروز یکی دیگر از محورهای شمال کشور بازگشایی شوند.

سرهنگ شیرانی گفت: وسعت و گستردگی گل و لای جاده باعث کاهش ضریب ایمنی جاده شده است اما در تلاش هستیم تا سایر محورهای مسدود شده را در اسرع وقت بازگشایی کنیم.

  آخرین وضعیت جاده ای در جاده های کشور 5 تیر / بارندگی در استان آذربایجان

انتهای پیام/4129/

دیدگاهتان را بنویسید