تقویم المپیاد ورزشی دانش آموزی کشور مشخص شد

1074184 فقط خبر

به گزارش گروه ورزشی آنا، محمد هدادی، دبیر اجرایی پانزدهمین المپیاد فرهنگی ورزشی کشور در تبریز به نقل از تبریز، میزبان المپیک گفت: تقویم این مسابقات تعیین شده است.

هدادی در خصوص تقویم پانزدهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانش آموزان کشور افزود: افتتاحیه این مسابقات در دختر 18 تیرماه سال جاری و زمان ورود تیم ها یک روز مانده به افتتاحیه است.

دبیر اجرایی پانزدهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانش آموزی کشور در تبریز گفت: این مسابقات در رشته های فوتسال، والیبال، بسکتبال، تنیس روی میز، تکواندو، بدمینتون و تیراندازی رصد می شود.

هدادی گفت: این مسابقات در هشت روز برگزار می شود: تنیس روی میز، تکواندو، بدمینتون، تیراندازی دختران از 28 تا 20 تیرماه و شنا، کاراته و دو و میدانی در روزهای 23 و 24 تیرماه و همچنین رده بندی و فینال دختران. 15 جولای برگزار می شود.

وی در خصوص مسابقات آقایان اعلام کرد: تیم های پسران از 28 تیرماه وارد دهکده مسابقات می شوند، افتتاحیه المپیک 30 تیرماه برگزار می شود و شرکت کنندگان همزمان در هفت رشته ورزشی مسابقات را آغاز می کنند.

هدادی یادآور شد: فوتسال، بسکتبال و والیبال 8 روز دیگر و دیدارهای رده بندی و فینال 13 مردادماه برگزار می شود.

مشعل المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان سراسر کشور برای اولین بار در سال ۱۳۷۲ در دانشگاه تهران روشن شد و در همان سال مقرر شد این مسابقات هر دو سال یکبار برگزار و میزبان یکی از دانشگاه های کشور باشد. .

انتهای پیام/4129/

  با امکانات جدید واتس اپ – اندروید مدرن آشنا شوید

دیدگاهتان را بنویسید