تفاوت شلوار بلند با فاق، فاق متوسط ​​و کوتاه

1067991 فقط خبر

به گزارش گروه بازار آنا، یکی از مهم ترین ویژگی های شلوار سایز فاق آن است. فاق شلوار قد شلوار جلو یا فاصله کمر تا نشیمن است. فاق های شلوار از نظر سایز به سه دسته بلند، متوسط ​​و کوتاه تقسیم می شوند. در ادامه به معرفی هر یک از فاق های شلوار و توضیح ویژگی های آن ها می پردازیم. انواع شلوار اصل و خارجی را می توانید با بهترین قیمت و مستقیم از لیتوانی استایل خرید انواع شلوار از فروشگاه لیتو استایل بخرید. خرید شلوار جین از برند ماوی

شورت کراچ

برای شورت فاق، اندازه فاق حدود 12 سانتی متر است که از شلوار معمولی کوچکتر است. در واقع شلوارک زیر کمر و حدود هشت سانت زیر ناف قرار دارد. این شلوار برای استایل های کژوال و کژوال بسیار مناسب است و از شلوار جین، پارچه و کتان تهیه می شود. استفاده از شلوار فاق در دهه 60 قرن گذشته توسط ستارگان موسیقی راک آغاز شد و از آن زمان تاکنون تعداد زیادی از مردم را به خود جذب کرده است. اما این نوع شلوار محدودیت هایی دارد به خصوص در هنگام نشستن و بلند شدن. این شلوار برای افراد دارای اضافه وزن مناسب نیست. زیرا باعث می شود حجم بدن بیشتر نمایان شود. اما بسیاری از افراد ضعیف نیز پوشیدن شلوارهای بدون فاق را ناراحت می کنند. از طرفی تنوع طرح و رنگ شلوارهای بدون فاق کمتر است. اگرچه این شلوار طرفداران خود را دارد. اما این شلوار برای افراد کوتاه قد توصیه نمی شود.

شلوار با فاق متوسط

شلوارهای فاق متوسط ​​شلوارهایی هستند که سایز فاق معمولی دارند و حدود 12 تا 17 سانتی متر هستند، این سایز شلوار رایج ترین نوع شلوار مخصوصا برای آقایان است. شلوارهای فاق متوسط ​​برای اکثر افراد به خصوص آنهایی که قد متوسط ​​دارند مناسب است. این نوع شلوارها نیز در رنگ ها، مواد و طرح های مختلف از جمله جین، پارچه، کتان و … تولید می شوند.

  10 مسیر پیاده روی روز قدس

شلوار بدون فاق

امروزه شلوارهای کمر بلند در دنیای مد و لباس بسیار محبوب شده اند و طرفداران زیادی را به خود جذب کرده اند. سایز فاق این شلوار بیش از 17 سانتی متر است، این شلوار به دلیل فاق های بلندتر نسبت به شلوارهای معمولی بسیار راحت است و در استفاده روزانه باعث تحرک و آرامش بیشتر افراد می شود. زیرا دور کمر این شلوار بلندتر است و فعالیت های روزانه شما را راحت می کند. یکی دیگر از مزایای این شلوار این است که برای همه با هر مدلی مناسب است. این شلوار برای افراد دارای اضافه وزن در ناحیه شکم و پهلو بسیار مناسب است، زیرا به خوبی این نواحی را می پوشاند. علاوه بر این افراد لاغر و بسیار ضعیف می توانند با خیال راحت از این شلوار استفاده کنند. شلوارهای کمر بلند شما را قد بلندتر نشان می دهند. بنابراین برای افراد کوتاه قد انتخابی ایده آل است. اما از آنجایی که بالاتنه کوتاه‌تری را نشان می‌دهد، برای افرادی که بالاتنه کوتاه‌تری دارند توصیه نمی‌شود. شلوارهای کمر بلند بسیار متنوع هستند و در رنگ ها، مدل ها و متریال های مختلفی از جمله شلوار جین، پارچه و … طراحی شده اند. یکی دیگر از دلایل محبوبیت این شلوارها راحتی و مناسب بودن آن در فصل تابستان است. همچنین می توان آن را به راحتی مدل داد.

شلوارهای قدبلند در مدل های مختلفی طراحی شده اند. یکی از این مدل ها که بسیار جذاب و پرطرفدار است، شلوار گشاد است. این شلوار از بالا به پایین گشاد است و برای اکثر اندام ها قابل استفاده است. علاوه بر این به دلیل اینکه صاف و پهن و غیر قابل امتداد هستند و فاق بلندی دارند فوق العاده راحت هستند. شلوارهای گشاد نوع دیگری است که از کمر تا ران جذب می شود و از زانو به پایین آزاد است. این شلوار برای اکثر افراد از جمله افراد دارای اضافه وزن، افراد خوش اندام و غیره مناسب است. شلوارهای کمر بلند نیز برای جذب و سفت شدن طراحی شده اند که برای افراد لاغر و یا متعادل انتخابی عالی خواهد بود. طراحی لباس با شلوارهای قدبلند کار آسانی است. این شلوار با هر مدل کفشی بخصوص کفش پاشنه بلند ترکیبی عالی است.

  17.45 میلیارد ریال سرمایه گذاری در بخش صنعتی کوم - اندیشه معاصر

سوالات ریاضی بپرسید

انتهای پیام/ص

دیدگاهتان را بنویسید