تفاهم نامه بین دانشگاه آزاد گرمسار و شهرک های صنعتی سمنان منعقد شد + جزئیات

با حضور مسئولان؛

30416 714 فقط خبر

تفاهم نامه علمی، پژوهشی، آموزشی و پژوهشی بین دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرمسار و شرکت شهرک های صنعتی استان سمنان به امضای روسای دو نهاد رسید.

به گزارش خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا از گرمسار، تفاهم نامه بین دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرمسار و شرکت شهرک صنعتی استان سمنان با حضور مهدی منصوری رئیس سازمان آزاد اسلامی برگزار شد. دانشگاه استان سمنان، طاهره چالدره، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرمسار و محمدرضا باقری، مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان سمنان به منظور استفاده از فرصت های علمی، پژوهشی، آموزشی، پژوهشی و فرهنگی دو مجتمع، مقرر شد. امضا در دفتر شرکت شهرهای صنعتی استان سمنان.

این تفاهم نامه در راستای تحقق سیاست های کلی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و بهره مندی نظام مند از مجموعه خرد و ارتقای کمی و کیفی اهداف و برنامه های مشترک، استفاده از توانمندی های علمی و توسعه همکاری های فرهنگی، آموزشی، پژوهشی و پژوهشی به منظور تداوم ارتباطات سازمان یافته طرفین برای رفع نیازهای متقابل در 11 ماده، 35 بند و 6 تبصره و برای مدت دو سال به امضای رئیس سازمان رسید. دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرمسار و مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی سمنان.

منصوری سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان در این مراسم استفاده موثر از ظرفیت دو کشور را برای توسعه دستاوردهای پژوهشی، افزایش مهارت های کاری و رفع مشکلات جامعه دانست و گفت: می توان از ظرفیت های دو کشور استفاده کرد. ظرفیت اعضای هیات علمی و کارشناسان توانمند برای شناسایی و کاهش تهدیدات و آسیب های صنایع شیمیایی مورد استفاده در استان سمنان.

  آیا پرسپولیس به فکر خرید بازیکن بود؟ - اندیشه معاصر

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرمسار چالدره با بیان اینکه اساتید برجسته این دانشگاه در زمینه توسعه انرژی خورشیدی فعالیت می کنند، ادامه داد: با اعتماد می توان پروژه هایی را در شهرها و نواحی صنعتی شهرستان گرمسار اجرا کرد. این اساتید

تفاهم نامه بین دانشگاه آزاد اسلامی گرمسار و شرکت شهرک های صنعتی سمنان امضا شد + جزئیات

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی سمنان نیز با اشاره به آمادگی این مجموعه با همکاری دانشگاه آزاد اسلامی اظهار داشت: ابتدا باید توانمندی های این دانشگاه را در حوزه صنعت و تامین زیرساخت ها در شهرها و نواحی صنعتی شناسایی و ارائه کنیم. .

اجرای پروژه های عمرانی در شهرهای صنعتی با استفاده از ظرفیت علمی

باقری افزود: با توجه به مواضع تعریف شده شرکت، فرصت همکاری مشترک با دانشگاه آزاد اسلامی در استان سمنان وجود دارد و با استفاده از ظرفیت کشورها می توان اقدامات خوبی انجام داد.

وی با بیان اینکه پروژه های عمرانی در شهرها و نواحی صنعتی با بهره گیری از ظرفیت علمی و نخبگان انجام می شود، ادامه داد: اولین همایش تبیین و تبیین سامانه پدافندی و عملیات پدافند شیمیایی استان سمنان به زودی در شهرک صنعتی سمنان برگزار می شود. .

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان سمنان با اشاره به فعالیت صنایع شیمیایی در شهرها و نواحی صنعتی استان سمنان تاکید کرد: دانشگاه ها و فضاهای علمی می توانند کمک شایانی به کاهش خطرات احتمالی در این حوزه داشته باشند.

برگزاری نشست های علمی برای گسترش ارتباط دانشگاه با نواحی صنعتی استان سمنان، شرکت در برگزاری رویدادهای علمی، برگزاری دوره ها و سمینارهای آموزشی کوتاه مدت و بلندمدت مورد نیاز طرفین، ایجاد فرصت بازدید علمی از کارآموزی اساتید و دانشجویان، انجام تحقیقات پایه، کاربردی، توسعه و راهبردی در قالب طرح های پژوهشی و پایان نامه های دانشگاهی بر اساس اولویت های پژوهشی این شرکت، حمایت از اجرای پروژه ها و پایان نامه های دانشجویان، برگزاری همایش ها و نشست های مشترک با استفاده از توان علمی. توان اعضای هیات علمی دانشگاه، متخصصان و کارشناسان شرکت شهرک های صنعتی سمنان از آموزش و این تفاهم نامه پژوهشی است.

  واکنش قرمزها به صحبت ذوب آهن/ پرسپولیسی ها از داوران حمایت کردند - تفکر معاصر

تشکیل کارگروه مشترک از نمایندگان دو طرف برای دستیابی به اهداف این تفاهم نامه و اعتبار تصمیمات اتخاذ شده توسط کارگروه پس از اصلاح صورتجلسه در چارچوب ضوابط و مقررات و در صورت اجرای طرح های تحقیقاتی مشترک. منجر به دستیابی به دانش فنی، دستاوردها و اختراعات، نتایج سوال و سهم طرفین تابع مقررات معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی خواهد بود. از این تفاهم نامه

نظارت بر اجرای دوره های آموزشی، انجام پروژه های تحقیقاتی مشترک، استفاده بهینه از امکانات، تجهیزات، متخصصان و کارشناسان طرفین مطابق با اجرای پروژه های مورد نظر و ارائه هرگونه امکانات و تجهیزات در چارچوب ضوابط و مقررات پس از دریافت مجوزهای لازم. از تعهدات مشترک ذیل این تفاهم نامه.

ارائه و ارائه طرح ها و اختراعات به دانشجویان، کارشناسی ارشد و دکتری جهت کسب حمایت و تشویق مادی و معنوی، برنامه ریزی و برگزاری دوره ها، سمینارها و نشست های مشترک به منظور تربیت نیروی انسانی متخصص مورد نیاز شرکت شهرک صنعتی استان سمنان در مقاطع مختلف. انجام طرح‌های تحقیقاتی بر اساس اولویت‌های پیشنهادی، معرفی اساتید لازم از گروه کشاورزی برای استفاده از توانمندی‌های مطلوب برای برگزاری دوره‌ها و سمینارهای آموزشی و انجام تحقیقات کاربردی، توسعه‌ای و اجرایی، ارائه گواهی پایان دوره‌های تخصصی کوتاه‌مدت تحصیلات تکمیلی، تهیه، تدوین و تعریف دوره های آموزشی درخواستی شرکت شهرک های صنعتی سمنان و ارائه سرفصل دروس و ارائه مدرس، ارائه خدمات مشاوره ای، علمی و حقوقی مورد نیاز سایر علمی و تحقیقاتی. مراکز تشویقی مورد نیاز این شرکت، معرفی دانشجویان برای دوره کارورزی و گذراندن پروژه های کارشناسی و پایان نامه های کارشناسی ارشد و دکتری و فراهم آوردن زمینه برای شرکت در طرح پویش و کاربانیان از دیگر بندهای این تفاهم نامه است.

  استفاده از پیشرفته ترین ابزارهای اطلاعاتی در آموزش سپاه

انتهای پیام/4078/

دیدگاهتان را بنویسید