تعیین ولی امر مسلمین یکی از مهمترین وظایف بعثت پیامبر اکرم(ص) بود.

به گزارش خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا از بوشهر، سروش حیدری سنگستانی در مراسم جشن عید غدیر خم که در دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر برگزار شد، اظهار کرد: عید غدیر به عید الله اکبر معروف است. این بایرام بسیار مهم است. زیرا این روز ادامه راه پیامبر اکرم و مضمون امامت است و این واقعه بزرگ مورد تایید همه مسلمانان است. پیامبر(ص) با اعلام ولایت حضرت علی(ع) و نصب آن حضرت به ولی امر مسلمین یکی از مهمترین وظایف رسالت خود را انجام داد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر افزود: جریان امامت از امام علی (ع) آغاز شد، در زمان امام حسین (ع) با واقعه عظیم عاشورا ادامه یافت و در زمان امام صادق به اوج خود رسید. (مانند). پس از امام حسن (ع) به دلیل عدم توانایی و آگاهی مردم در شناخت و پاسداری از امام خود; دوران غیبت امام عصر شروع شده است و برای رسیدن به این بلوغ نیازمند تولیت هستیم.

تعیین ولی امر مسلمین یکی از مهمترین وظایف بعثت پیامبر اکرم(ص) بود.

معاون دانشجویی و معاونت فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر نیز بر تداوم ارتباط معنوی و معرفتی انسان با خدا و دین در پرتو امامت و ولایت تاکید کرد و گفت: غدیر پشتوانه تداوم دینداری در جامعه است. راه معصوم و پاکی که از حکومت و احکام اسلامی می گذرد توحید در عرصه انسانی و اجتماعی امکان پذیر می شود.

تعیین ولی امر مسلمین یکی از مهمترین وظایف بعثت پیامبر اکرم(ص) بود.

بکر گرگین با تاکید بر اینکه انقلاب شکوهمند اسلامی ایران تداوم فرهنگ و روحیه قدیری است، تاکید کرد: در این برهه از تاریخ باید رابطه خود را با انقلاب اسلامی متناسب با تحقق، تحول روحیه و شخصیت قدیری و با تا حدودی در این راستا امکان پذیر است

  حمله هواداران به درویش جنجالی / انتخاب سرمربی استقلال پرسپولیس - اندیشه معاصر

به گزارش آنا، این مراسم با اجرای مراسم ترحیم، مسابقه و توزیع هدایایی به سادات همراه بود.

انتهای پیام/4121/

دیدگاهتان را بنویسید