تصویب 5 رشته جدید کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد مبارکه

1083488 فقط خبر

حمید ناظمی در گفت وگو با خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا از مبارکه، اظهار کرد: با مجوز وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، پنج رشته جدید به تعداد رشته های تحصیلات تکمیلی دانشگاه اسلامی اضافه شد. دانشگاه آزاد واحد مبارکه.

وی ادامه داد: مهندسی مواد، جوشکاری، مهندسی خوردگی و حفاظت مواد، مهندسی انرژی های تجدید ناپذیر، مهندسی تبدیل انرژی و مهندسی تولید و تولید کارشناسی ارشد با توجه به نیاز منطقه مورد تایید است.


بیشتر بخوانید:

پذیرش بدون آزمون دانشجو در 50 رشته تحصیلی واحد مبارکه


معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد مبارکه ادامه داد: با تصویب رشته های جدید تعداد رشته های کارشناسی ارشد این دانشگاه به 36 رشته رسید.

یادآوری می کنیم: دانشگاه آزاد اسلامی واحد مبارکه هم اکنون با بیش از 80 رشته در مقطع دکتری، 36 رشته در مقطع کارشناسی ارشد، 21 رشته در مقطع کارشناسی و 20 رشته در مقطع کاردانی با بیش از 1700 دانشجو فعال است.

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد مبارکه گفت: داوطلبان با توجه به ثبت نام بدون ثبت نام در آزمون دانشگاه، می توانند در ۴۱ رشته در مقاطع کاردانی و کارشناسی و کارشناسی پیوسته و غیر حضوری به سایت azmoon.org مراجعه کنند. جهت ثبت نام به صورت حضوری به دانشگاه مبارکه و دانشگاه آزاد اسلامی منطقه جنوب (بهارستان) مراجعه نمایید.

ناظمی گفت: هیچ گونه محدودیتی برای ثبت نام داوطلبان از نظر مدرک تحصیلی متوسطه وجود ندارد و هر داوطلبی می تواند بر اساس علاقه به انتخاب محدوده سایت مرکز آزمون از هر یک از مجموعه های آموزشی ثبت نام کند.

  خبر خوب برای معلمان رسمی - اندیشه معاصر

انتهای پیام/4117/4062/

دیدگاهتان را بنویسید