تصویب 5 رشته جدید کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد مبارکه

1083488 فقط خبر

حمید ناظمی در گفت وگو با خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا از مبارکه، اظهار کرد: با مجوز وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، پنج رشته جدید به تعداد رشته های تحصیلات تکمیلی دانشگاه اسلامی اضافه شد. دانشگاه آزاد واحد مبارکه.

وی ادامه داد: مهندسی مواد، جوشکاری، مهندسی خوردگی و حفاظت مواد، مهندسی انرژی های تجدید ناپذیر، مهندسی تبدیل انرژی و مهندسی تولید و تولید کارشناسی ارشد با توجه به نیاز منطقه مورد تایید است.


بیشتر بخوانید:

پذیرش بدون آزمون دانشجو در 50 رشته تحصیلی واحد مبارکه


معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد مبارکه ادامه داد: با تصویب رشته های جدید تعداد رشته های کارشناسی ارشد این دانشگاه به 36 رشته رسید.

یادآوری می کنیم: دانشگاه آزاد اسلامی واحد مبارکه هم اکنون با بیش از 80 رشته در مقطع دکتری، 36 رشته در مقطع کارشناسی ارشد، 21 رشته در مقطع کارشناسی و 20 رشته در مقطع کاردانی با بیش از 1700 دانشجو فعال است.

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد مبارکه گفت: داوطلبان با توجه به ثبت نام بدون ثبت نام در آزمون دانشگاه، می توانند در ۴۱ رشته در مقاطع کاردانی و کارشناسی و کارشناسی پیوسته و غیر حضوری به سایت azmoon.org مراجعه کنند. جهت ثبت نام به صورت حضوری به دانشگاه مبارکه و دانشگاه آزاد اسلامی منطقه جنوب (بهارستان) مراجعه نمایید.

ناظمی گفت: هیچ گونه محدودیتی برای ثبت نام داوطلبان از نظر مدرک تحصیلی متوسطه وجود ندارد و هر داوطلبی می تواند بر اساس علاقه به انتخاب محدوده سایت مرکز آزمون از هر یک از مجموعه های آموزشی ثبت نام کند.

  پرچم حزب الله در پایگاه سابق رژیم صهیونیستی برافراشته شد + فیلم

انتهای پیام/4117/4062/

دیدگاهتان را بنویسید