تصویب 154 گروه استان البرز برای حضور در دومین رویداد کشوری

به گزارش خبرنگار گروه داستان خبرگزاری آنا از کرج جلسه ستاد استانی رویداد کشوری گام دوم این دانشگاه با حضور حسین کلانتری حلیل آباد، دبیر هیأت امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز در واحد کرج برگزار شد.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز در این جلسه با اشاره به تلاش بیشتر برای ارتقای رتبه این دانشگاه در رویداد گام دوم، گفت: در مجموع 384 تیم از استان البرز به دبیرخانه رویداد ملی گام دوم مصوب اعزام شدند. توسط دانشگاه و 154 تیم و گروه، با 149 مورد برای واحد کرج و 5 مورد برای واحد هشتگرد.

کلانتری هلیل آباد افزود: دانشگاه آزاد اسلامی واحد البرز از نظر رتبه بندی در رتبه پنجم دانشگاه آزاد اسلامی قرار دارد و با توجه به موقعیت جغرافیایی استان البرز، همجواری با تهران و وجود کریدور با 14 استان این رتبه را ندارد. قابل قبول

وی با بیان اینکه استان البرز قطب علم و فناوری کشور است، خاطرنشان کرد: برای تبدیل شدن به دانشگاهی برای حل مشکلات، کارآفرینی و اشتغال زایی باید بهتر عمل کنیم.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز با اشاره به شعار جشنواره از گام دوم دانشگاه، تصریح کرد: حضور استان البرز در جشنواره برای گام دوم پر رنگ تر و فضاسازی و دستاوردهایی باید حاصل شود. با امکانات کامل مجموعه دانشگاهی و با توجه به ظرفیت بالا در استان البرز می توان رتبه این استان را به طرق مختلف ارتقا داد.

تصویب 154 گروه استان البرز برای حضور در دومین رویداد کشوری

کلانتری هلیل آباد افزود: سند تحول و تعالی دانشگاه آزاد اسلامی و مقوله تفاهم نامه باید جدی گرفته شود و اندازه گیری هایی که برای ارزیابی عملکرد هر واحد وجود دارد در نظر گرفته شود و منتظریم رتبه پنجم تغییر می کند و از این نظر می تواند تغییر کند.»

  گوشت و مرغ در حال پرواز؟ / قیمت های گران در جاده ها؟ - اندیشه معاصر

وی افزود: باید از امکانات موجود در استان البرز برای ایجاد فضای مناسب در نمازخانه تهران، محل پله دوم دانشگاه آزاد استفاده شود تا فرصت های استان در معرض دید عموم قرار گیرد.

حامد ثابت معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج نیز گزارشی از نحوه اجرا و ارائه آثار از دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز به دبیرخانه ملی رویداد گام دوم ارائه کرد.

انتهای پیام/4078/4062/

دیدگاهتان را بنویسید