تصمیم نهایی مجیدی برای 3 بازیکن استقلال / جدایی در نیم فصل؟ – اندیشه معاصر

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه نوین، استقلال یکی از تیم های خبری در نقل و انتقالات زمستانی لیگ برتر است. با توجه به اینکه آبی ها در این فصل بازیکنان زیادی داشتند که بسیاری از آنها فرصت بازی پیدا نکردند و از طرفی مجیدی نیز قصد دارد بازیکنان جدیدی را احتمالا در تعطیلات لیگ برتر به تیمش اضافه کند. ما شاهد اخبار بیشتری در مورد این باشگاه خواهیم بود.

به همین دلیل چند روز پیش گمانه زنی هایی در مورد وضعیت فعلی بازیکنان استقلال مطرح شد و شایعاتی درباره حضور برخی افراد و پیوستن آنها به تیم های دیگر به گوش می رسد.

در حالی که جدایی برخی از بازیکنان استقلال قطعی به نظر می رسد، برخی افراد به خصوص بازیکنان هجومی نیز در حال گمانه زنی برای حضور آنها در تیم های دیگر هستند. امین قاسمی نژاد، ارسلان مطهری و آرمان رمضانی سه مهاجمی هستند که امسال با وجود حضور در خط حمله کمتر در استقلال بازی کرده اند و به همین دلیل می گویند بدشان نمی آید به تیم های دیگر بروند.

با این حال فرهاد مجیدی سرمربی استقلال تصمیم نهایی را برای این سه مهاجم گرفت. سرمربی استقلال همچنین به آنها اعلام کرد که حق جدایی ندارند و به هیچ وجه رضایت نامه آنها صادر نمی شود.

بر این اساس 3 مهاجم باتجربه استقلال در نیم فصل دوم در این تیم باقی خواهند ماند و برای ترکیب اصلی مبارزه خواهند کرد.

انتهای پیام/*

(1 بار بازدید شده، 1 بازدید امروز)

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1246682

  خفه شدن بهنوش بختیاری با آرایش؛ چقدر از این کار درآمد دارد! - اندیشه معاصر

دیدگاهتان را بنویسید