تصمیم باورنکردنی قطر در جام جهانی 2022

19226 206 فقط خبر

دولت قطر موافقت خود را با فروش مشروبات الکلی در جام جهانی اعلام کرد.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری آنا، دولت قطر سه ساعت قبل از شروع بازی و یک ساعت پس از سوت پایان بازی، فروش مشروبات الکلی (آبجو) به هواداران بلیت دار را مجاز دانست. بدیهی است این مجوز در طول مسابقه به هیچ فردی داده نخواهد شد.

رویترز گزارش داد که حامی اصلی جام جهانی با حقوق انحصاری فروش مشروب الکلی مذکور، این نوشیدنی را در منطقه مشخصی در اطراف هر ورزشگاه به فروش رسانده و سرو می کند، اما این اتفاق در جایگاه ها و محوطه ورزشگاه رخ نخواهد داد.

نمایش دقیق هر تماشاگر در بدو ورود به ورزشگاه چالش های منحصر به فردی را برای برگزارکنندگان این رویداد به همراه دارد. چهار مسابقه در بیشتر روزهای مرحله گروهی مسابقات برنامه ریزی شده است که اولین بازی ساعت 13 شروع می شود.

هنوز مشخص نیست که قطر تا قبل از ساعت 13 با فروش آبجو چگونه برخورد خواهد کرد. ولز – ایران در روز جمعه 25 نوامبر، زمانی که اکثر مسلمانان قطری برای اقامه نماز جماعت هفتگی در مساجد جمع می شوند. قطر در حال حاضر نیازمند تعطیلی اکثر مغازه ها و رستوران های این کشور در نماز جمعه است.

از زمانی که قطر در سال 2010 حق میزبانی را به دست آورد، سوالاتی در مورد نقش الکل در جام جهانی آن سال مطرح شد. اگرچه کشوری خشک مانند عربستان سعودی همسایه نیست، اما مصرف مشروبات الکلی در ملاء عام در قطر غیرقانونی است. مسافران نمی توانند الکل را به قطر وارد کنند، حتی از طریق فرودگاه بدون عوارض، و نمی توانند الکل را از تنها فروشگاه مشروب فروشی این کشور، در حومه دوحه، خریداری کنند. فقط ساکنان خارجی دارای مجوز می توانند برای مصرف خانگی از آنجا خرید کنند.

  آموزش عالی تحت تأثیر شرایط سیاسی / حفاظت از منافع ملی و مقابله با نفوذ نیست

بازدیدکنندگان می‌توانند در چندین هتل و کلوب دارای مجوز نوشیدنی بنوشند، جایی که یک پیمانه آبجو می‌تواند ۱۸ دلار قیمت داشته باشد.

انتهای پیام/4048/

دیدگاهتان را بنویسید