تشریح طرح های آزمایشی 1401 در جلسه کمیسیون انطباق

علی احمدی از تشکیل اولین جلسه کمیته مناسب سازی این منطقه خبر داد و افزود: با بررسی طرح جامع اقدامات مناسب سازی در سال گذشته، روند پیشرفت و اجرای طرح های هادی 1401 مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

803 377 فقط خبر

به گزارش گروه جامعه خبرگزاری آنا، محمدهادی علی احمدی، شهردار منطقه با اشاره به ارائه گزارش طرح های هادی سال 1401 در اولین جلسه کمیته مناسب سازی، گفت: طرح های هادی سال 1390 1401 شامل مناسب سازی سیمرغ، حافظ، خیابان و میدان امامت، هوای خیابان پنجم نیریوی، فلکه اول و دوم، خیابان پیروزی، پیاده راه دوران و سرویس بهداشتی پارک جنگلی سرخهسار است.

وی با اشاره به پیشرفت 90 و 80 درصدی پارک حافظ و سیمرغ افزود: احداث سرویس های بهداشتی، تنظیم ورودی و مسیر نابینایان، اتصال وسایل ورزشی معلولان، نصب صندلی و آبنما برای معلولان در پارک سیمرغ. و همچنین تعمیر مسیر باساوا، اصلاح سرویس بهداشتی و دسترسی به وسایل ورزشی در دستور کار قرار دارد.

شهردار منطقه 13 عملیات بهسازی دران و خیابان امامت را به پایان رساند و ادامه داد: مرمت جاده بساوایی و رمپ های موجود در دو طرف خیابان نریو پنجم با پیشرفت 30 درصدی در حال اجراست.

وی تکمیل ساخت جاده بساوایی در محل املاک عقب نشینی، بهسازی جاده موجود و احداث و مناسب سازی پنج آبنمای سرویس بهداشتی برای معلولان را از دیگر اقدامات منطقه در طرح های هادی 1401 برشمرد.

علی احمدی در خصوص نحوه کار راه ها و سدهای مناطق چهارگانه ادامه داد: بیش از 1235 متر طول و 3071 متر مربع گذرگاه ویژه نابینایان و معلولان مناسب سازی شده و 159 سطح تسطیح و 30 دسته پل و U شکل انجام شده است. جداسازی و صندلی چرخدار معلولان، تعمیر 22 رمپ و نصب تابلو برای افراد دارای معلولیت از دیگر اقدامات انجام شده در سال جاری است.

  خبرگزاری آنا - سومین نمایشگاه شهر هوشمند ایران

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید