تشریح ضوابط جدید پذیرش اساتید دانشگاه آزاد اسلامی

1083517 فقط خبر

به گزارش خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا خرم آباد، محمدعلی کی نژاد در همایش منطقه ای شوراهای اجرایی استان های خوزستان، ایلام و لرستان که به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی در خرم آباد برگزار شد، اظهار کرد: یکی از مهم ترین موضوعات مطرح شده در این همایش برنامه ریزی آموزش عالی است. بیش از 12 سال به طول می انجامد و یکی از دلایل تاخیر در دعوت در اردیبهشت ماه تاخیر در برنامه ریزی بود، همانطور که در سال های گذشته سازمان استخدامی کشور مجوز و دستور کار صادر می کرد و امسال نیز در طرح کلی که ما انجام دادیم. برگزار شد، ما نتوانستیم مجوز صدور دعوتنامه ماه مه را دریافت کنیم.

وی افزود: در این زمینه مکاتباتی با دفتر رئیس جمهور انجام شده است. امیدواریم مراحل جذب را که در وزارتخانه ها و دانشگاه ها انجام شده است، اعلام کنیم و برای ترم اردیبهشت ماه معلمان را جذب کنیم.»

رئیس شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: دانشگاه ها موظف هستند سریعا پرونده خود را ارسال کنند تا با بخشنامه ای که دیگر پرونده را قبول نمی کند، مواجه نشوند. در این صورت روسای دانشگاه ها باید پاسخگوی تاخیرهای قانونی در ارسال پرونده باشند.»

کی نژاد خاطرنشان کرد: در مقطعی هستیم که پرونده های بورسیه بسته شده و تنها یکی دو پرونده باقی مانده است که در رابطه با آن با رؤسای دانشگاه ها و شورای مرکزی جذب تماس گرفته شده تا پرونده این بورسیه ها مشخص شود.

وی تصریح کرد: تصمیم افزایش سن استخدام معلمان از 40 سال به 45 سال برای فراخوان بعدی است و در فراخوان های قبلی برای این فراخوان نظری داده نشده است اما در گفتگو با دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی احتمالاً برای افراد گذشته است. شرکت کنید و به دلیل کهولت سن پذیرفته نشده اید، موافقت کنید. البته این بستگی به تعداد مجوزهای صادر شده توسط آژانس کار دارد.

  توافق هسته ای موقت؛ روسیه اطلاعاتی را از ایالات متحده به ایران ارائه می دهد - اندیشه معاصر

رئیس شورای عالی جذب شورای عالی انقلاب فرهنگی تاکید کرد: امیدواریم دانشگاه ها طوری رفتار نکنند که از فرصت های منطقه یا دانشگاه استفاده کنند و خود را واجد شرایط دیگر معرفی کنند. ” مصوبه اخیر برای افراد متاهل و دارای فرزند که اگرچه در فضای رسمی رسانه ای مشکلی ندارد، اما در فضای مجازی افراد مغرض یا ناآگاه با اختلاط مسائل علمی و اجتماعی اظهارات نادرستی در این باره ارائه کرده اند، تسکین می یابد.

کی نژاد تاکید کرد: این مصوبه به افراد متاهل امتیاز می دهد و شرط مهم اعطای امتیاز این است که افراد حداقل شرایط علمی و صلاحیت های عمومی را داشته باشند، پس هنگام شرکت در مسابقه عمومی برای انتخاب درست، این امتیازات باید به چهره داده شود. .

وی افزود: در بسیاری از استان ها ائمه جمعه جزو معلمان اداره آموزش و پرورش هستند و این برای برگزاری نشست های علمی و معنوی با این افراد نعمت بی نظیری است.

رئیس شورای عالی گزینش شورای عالی انقلاب فرهنگی تصریح کرد: استاندار یکی از پژوهشگاه های علوم انسانی در هیئت علمی یکی از پژوهشگاه های علوم انسانی است و امیدواریم دانشگاه ها از این فرصت برای ساماندهی آموزش عالی استفاده کنند. در استان به اهداف ایده آل نزدیکتر شده ایم.

سیامک بهاروند رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان لرستان نیز با ارائه گزارشی از وضعیت این دانشگاه ابراز امیدواری کرد که برگزاری چنین جلساتی مایه خیر و برکت برای آموزش عالی کشور به ویژه استان لرستان باشد.

به گزارش آنا، محمدعلی کی نژاد به همراه شرکت کنندگان در همایش با حضور در یادواره شهدای گمنام دانشگاه آزاد اسلامی واحد هرم آباد، به فاتحه ادای احترام کرد و به مقام شامخ این شهدای والامقام گل اهدا کرد.

  جابه جایی و ارسال کتاب برای خریداران با قیمت مناسب / هر چقدر در نمایشگاه رفاه انجام دهیم باز هم کم است.

انتهای پیام/4078/4121/

دیدگاهتان را بنویسید