تشدید اختلافات در استقلال/ باشگاه آگورلو و اعضای هیئت مدیره به چالش کشیده شدند

1038047 فقط خبر

به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری آنا، یکی از اتفاقاتی که منجر به قهرمانی تیم استقلال در لیگ بیست و یکم در فصل گذشته شد، اتحاد و همدلی اعضای هیئت مدیره و مصطفی آجورلو است، بنابراین برخلاف چند سال اخیر. اعضای هیئت مدیره محمد مومنی کمتر در رسانه ها قرار گرفتند. این حرکت باعث شد تا بسیاری از رهبری آجورلو تمجید کنند و بگویند او در این مسیر موفق بوده است اما امروز شرایط با گذشته فرق کرده است.

پس از تصمیم فرهاد مجیدی برای جدایی، جلسه هیات مدیره استقلال برای بررسی گزینه ها تشکیل شد. در این میان برخی از اعضای هیئت مدیره از اجازه خروج آسان مجیدی گلایه داشتند. آجورلو در این جلسه تاکید کرد که اگر بخواهند با مجیدی درگیر شوند، همزمان با سرمربیگری باشگاه دچار حاشیه می شود و از دست می رود. زمانی که ریکاردو ساپینتو پس از کش و قوس های فراوان به عنوان سرمربی جدید استقلال معرفی شد، مصطفی آجورلو در مراسم امضای قرارداد با سرمربی پرتغالی قول ساخت ورزشگاه ویژه استقلال و ایجاد شبکه ماهواره ای را داد.

یک ور urlu فکر می کرد موفقیت سال گذشته و انتخاب ساپینتو باعث محبوبیت دوچندان او در بین هواداران استقلال می شود، اما تنها یک روز پس از امضای قرارداد، جریانی از انتقادات به مدیرعامل استقلال رفت که چرا وضعیت نقل و انتقالات بدتر شده و هیچ بازیکنی این کار را نکرده است. منصوب شد. توافق سعید صادقی با نمک پرسپولیس روی زخم هواداران استقلال پاشیده شد که آجورلو و دیگر مدیران را مقصر شرایط فعلی دانستند.

  7 نکته برای رشد سریع کسب و کار شما

این اتفاق باعث اختلاف بین برخی از اعضای هیئت مدیره و آجورلو شد. اعضای هیئت مدیره معتقدند آجورلو سال گذشته قول ساخت خانه ای برای پیشکسوتان داده بود اما تاکنون هیچ اقدامی انجام نشده است، بنابراین بهتر است به جای صحبت با خبرنگاران در جمع خبرنگاران، روی وضعیت نقل و انتقالات تمرکز کنیم، زیرا تیم های مبارز پرسپولیس و سایرین. بازیکنان مورد نظر را جذب کرده و استقلال فقط سجاد شهبازاده را به خدمت گرفته است. اعضا همچنین معتقدند که توضیح ندادن آجورلو برای هواداران این انتقال را برای آنها سخت کرده است.

در روزهای اخیر پرویز مظلومی و محمد مومنی در مورد نقل و انتقالات صحبت هایی در رسانه ها داشته اند اما هیچ کدام مورد انتقاد گسترده قرار نگرفته است. انتقال استقلال توسط افراد نزدیک به آجورلو در باشگاه انجام می شود و این سوال باعث ناراحتی سایر مدیران استقلال شد که چرا کاری انجام نشده و در جریان قرار نگرفتند.

انتهای پیام/ 4146

دیدگاهتان را بنویسید