تسهیل تجارت بین الملل در نمایشگاه و کنفرانس Iranexisco

نایب رئیس رویداد ایران اکسیسکو مهمترین فرصت برای برگزاری رویداد ایران اکسیسکو را ایجاد اشتغال و توسعه تجارت بین المللی و روابط تجاری بین کشور و کشورهای عضو سازمان همکاری شانگهای می داند.

تسهیل تجارت بین الملل در نمایشگاه و کنفرانس Iranexisco

دکتر مهدی زینالی در گفت و گو با خبرنگار مدران درباره شرکت ها، موسسات و مراکزی که با دبیرخانه این رویداد همکاری می کنند، گفت: در حال حاضر بانک ملت، شرکت فلات قاره ایران و شرکت زیتل (یکی از شرکت های مهم که ارائه خدمات اینترنتی در کشور) از جمله شرکت هایی هستند که همکاری و حمایت خود را برای این دوره اعلام کردند

زینالی افزود: هدف، مأموریت و مأموریت اصلی ما گسترش تعاملات اقتصادی و تمرکز بر کسب روابط تجاری برای توسعه پایدار صادرات و واردات و صادرات کالاهای ایرانی و تامین مواد اولیه با کشورهای همسایه است.

معاون رویداد ایران اکسیسکو با تشریح اهمیت برگزاری اولین کنفرانس و نمایشگاه بین المللی ایران اکسیسکو برای تسریع در مسیرهای تجاری و اقتصادی گفت: تاکنون کشورهای قابل توجهی تمایل خود را برای حضور در این رویداد اعلام کرده اند. این کشورها می توانند در این رویداد توانمندی های تولیدی، تجاری و اقتصادی فراوان خود را به نمایش بگذارند.

وی افزود: در نظر داریم این رویداد را هر چه موثرتر برگزار کنیم و امیدواریم این رویداد بتواند به توسعه و تعمیق روابط تجاری بین کشورها کمک کند.
گفتنی است اولین کنفرانس و نمایشگاه بین المللی ایران اکسیسکو به منظور توسعه و شناخت فرصت های تجاری با حضور شرکت های داخلی و خارجی به میزبانی جمهوری اسلامی ایران در پاییز 1401 در تهران برگزار می شود.

  تفسیر صادقانه از فرهاد + جزئیات - اندیشه مدرن

دیدگاهتان را بنویسید