تسریع روند ساخت 100 بازار جدید برای میوه و سبزیجات در سال جاری

1069505 فقط خبر

به گزارش گروه جامعه آنا، ایوب فصاحت در بازدید از شش قطعه منطقه 22 با اشاره به ظرفیت این منطقه برای توسعه میادین میوه و تره بار، اظهار کرد: توسعه سریع این منطقه، ساخت و سازهای جدید را در پی دارد. میادین میوه و تره بار به منظور ارائه خدمات بهتر و بیشتر به ساکنان منطقه 22 می تواند سطح رضایت شهروندان را افزایش دهد.

وی گفت: سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران آمادگی کامل برای توسعه میادین جدید میوه و تره بار را دارد و باید در اقتصاد خانواده ها در شهر تهران سهم بسزایی داشته باشیم.

مدیرعامل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران با اشاره به اینکه رشد جزئی میادین میوه و تره بار باید با افزایش کیفیت محصولات عرضه شده در این مراکز همراه باشد، خاطرنشان کرد: تکمیل زنجیره تامین مواد غذایی با جدیت دنبال می شود. یکی از مهمترین مولفه های طرح تامین امنیت غذایی شهروندان است که نتایج آن را شهروندان در نیمه دوم سال جاری خواهند دید.

گفتنی است در این بازدید بهزاد پایمرد از اعضای هیات مدیره سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار جزنی مدیرعامل سازمان و تعدادی از مشاوران، معاونین و مدیران مربوطه را همراهی می کردند. مدیریت میدانی شهرداری تهران.

انتهای پیام/120/

  توزیع 70 بسته معیشتی بین خانواده های دانش آموزان کم بضاعت اردبیلی

دیدگاهتان را بنویسید