تست: من بسیار مهربان، خوشحال و هوادار هستم / جانم را برای لورکوزن می دهم / دورتموند را شکست دادیم – تفکر معاصر

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تفکر معاصر، سردار آزمون پس از بازدید از بایرلورکوزن و انجام کارهای مقدماتی برای پیوستن به این تیم گفت: سفر من طولانی بود. خیلی خوشحال شدم که دوستان زیادی به من کمک کردند تا به اینجا برسم. من تحقیقات پزشکی انجام دادم. آزمایش PCR انجام دادم. خیلی سخت بود بعدش استراحت کردم

او در مورد دیدار با آندری لونف دروازه بان روس که با او در زنیت بازی کردند و حالا با هم خواهند بود، گفت: او دوست من نیست. او بهترین دوست من است. مثل یه برادر

مهاجم تیم ملی ایران در مورد اینکه چه چیزی در بایر که این تیم را برای ادامه فوتبالش انتخاب کرده تاثیر گذاشته است، گفت: مدت زیادی است که بایر را می شناسم. یکی دو سال پیش پیشنهاد دادند. برام جذاب بود من عاشق باشگاه و هواداران هستم و مربی و بازیکنان را می شناسم. برای من مهم است. احساس می کنم همه چیز درست می شود و ما قهرمان می شویم.

آزمون گفت: من به بایرن مونیخ گل زدم. دورتموند را هم زدم اما VAR از او سبقت گرفت.

تو با زنیت 62 گل زدی. آزمون در پاسخ به سوالی گفت: «در بایرلورکوزن به دنبال چه می‌گردی؟» مهم نیست که من میلیون‌ها درآمد داشته باشم. البته من نمی توانم. زمانی که با رئیس باشگاه صحبت کردم به او قول دادم هر کاری انجام می دهم و جانم را برای تیم می دهم. من به رئیس باشگاه قول دادم. او خیلی به من کمک کرد. او هر روز سعی می کرد مرا به بایر بیاورد. من هر کاری که لازم است برای تیم انجام می دهم. سعی می کنم مانند سایر بازیکنان جانم را بدهم و هواداران را خوشحال کنم.

  تمامی اظهارات نوروزی به نماینده منازعه

وی همچنین درباره شخصیت و حیوانات خود گفت: من عاشق حیوانات هستم. من یک سگ دارم. من هم 42 اسب دارم. در 10 روز 52 اسب وجود خواهد داشت. من بسیار مهربان، خوشحال و طرفدار هستم. من هم عاشق حیوانات هستم.

مهاجم ملی پوش ایرانی در پایان دیدار فردا یکشنبه لورکوزن و دورتموند گفت: من نمی توانم در این دیدار بازی کنم اما قلبم با بازیکنان و برادرانم است و از آنها حمایت می کنم. – برای این مسابقه – من به استادیوم می روم. امیدوارم برنده شوند و سه امتیاز را بیاورند. من مطمئن هستم که آنها می توانند.

انتهای پیام/*

(1 بار بازدید شده، 1 بازدید امروز)

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1262779

دیدگاهتان را بنویسید