ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل فجسپاسی – تفکر مدرن

به گزارش اندیشه معاصر، 24 ساعت پس از استعفای مجید صدری از سرپرستی پرسپولیس، سرانجام وزارت ورزش از برگزاری انتخابات جدید هیئت مدیره این باشگاه خبر داد و رضا درویس را به عنوان مدیرعامل جدید این باشگاه معرفی کرد. سفید.

حالا با تغییراتی که به وجود آمده، پرسپولیس که در دیدار قبلی خود خوب ظاهر نشد و جایگاه خود را در کورس حریفان در خطر می بیند، باید به مصاف فایرپاس هم برود. تیمی که پس از چند سال پشیمانی به لیگ برتر بازگشته بود و همچنان نتایج سختی را پیش رو دارد و نتوانست امید هوادارانش را برای بقا در لیگ برتر افزایش دهد.

مصدومیت عیسی القطر مهمترین اتفاق فنی پرسپولیسی هاست که خط حمله این تیم را متحول می کند. علاوه بر مصدومیت عیسی آل کثیر، شرایط حامد پاکدل، علی شجاعی و امید عالیشاه برای این دیدار و همراهی این تیم فراهم نشد.

در چنین شرایطی حضور حامد لک که با جدایی بوژیدار رادوشوویچ بدون حریف همچنان در دروازه سرخپوشان حضور دارد و پس از گلی که مقابل پدیده مشهد دریافت کرد، امیدوار است بتواند دروازه خود را مقابل تیم مقابل بسته نگه دارد. پایین جدول

در خط دفاعی پرسپولیس بازگشت کاپیتان باتجربه این تیم مهمترین تغییر خواهد بود. سیدجلال حسینی در این دیدار جایگزین علی نعمتی می شود و فرشاد فرج را در کنار خود می بیند و امیدوار است در فاز تهاجمی حریف که متکی به یک ضدحمله است، روبرو شود. مهدی شیری در سمت راست خط دفاعی و سعید آقایی در سمت چپ قرار خواهند گرفت. دو بازیکنی که قطعا می توانند موفقیت خود را به ویژه در فاز تهاجمی نشان دهند و به کانال هجومی این تیم اضافه شوند، سهم زیادی در موفقیت در رسیدن به هدف حریف خواهند داشت.

  زبان بدن افراد ثروتمند چگونه است؟ - اندیشه معاصر

در خط هافبک پرسپولیس میلاد سرلک در کنار نیا کمال کامیابی نیا با ویژگی های دفاعی و بدنی بیشتر برابر حریف خواهد بود. سیامک نعمتی و مهدی ترابی به عنوان دو بال سرخپوشان وظیفه خلق موقعیت و بازی برای دو مهاجم پرسپولیس را بر عهده دارند. دو بازیکنی که با ویژگی های فنی و قدرت توپ و البته شوت های غیرمنتظره خود می توانند کمک زیادی به تیم در دفاع فایر پاسس کنند.

با مصدومیت رباط صلیبی عیسی القطر، حالا تغییرات در خط حمله با فجسپاسی انجام می شود. مهدی عبدی به عنوان مهاجم جایگزین عیسی القطر در خط حمله خواهد شد و وحید امیری را در کنار خود خواهد داشت تا دویدن در خط حمله پرسپولیس به اوج خود برسد. باید دید این دو بازیکن می توانند قفل دروازه حریف را باز کنند یا خیر.

ترکیب احتمالی پرسپولیس:

حامد لک، سیدجلال حسینی، فرشاد فرج، مهدی شیری، سعید آقایی، میلاد سرلک، کمال کامیابی نیا، سیامک نعمتی، مهدی ترابی، وحید امیری، مهدی عبدی

انتهای پیام/*

(1 بار بازدید شده، 1 بازدید امروز)

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1246939

دیدگاهتان را بنویسید