ترویج فرهنگی کوهبنان با همکاری دانشگاه آزاد و آموزش و پرورش

1067942 فقط خبر

به منظور بسترسازی پژوهشی، پژوهشی و ارتقای هم افزایی کمی و کیفی در راستای ارتقای فرهنگ و توسعه پایدار منطقه، تفاهم نامه همکاری بین دانشگاه آزاد اسلامی واحد کوهبنان و آموزش و پرورش شهری کوهبنان منعقد شد.


بیشتر بخوانید:

امضای تفاهم نامه بین دانشگاه آزاد اسلامی و آموزش و پرورش شهرستان کوهبنان


علیرضا بهرامین نژاد رئیس دانشگاه آزاد اسلامی شهرستان کوهبنان و احمد معصومی مدیر آموزش و پرورش کوهبنان متعهد شدند بنا به درخواست دانشگاه و آموزش و پرورش آزاد در زمینه پژوهش و خدمات آموزشی همکاری کنند.

دانشگاه آزاد با برخورداری از امکانات علمی، پژوهشی، آموزشی و تجهیزات آزمایشگاهی و آموزش مناسب، متعهد به همکاری با آموزش و پرورش برای رفع نیازها می باشد. فضای دانشگاه به شدت تشویق مدیران و مشاوران به ارائه دانشگاه آزاد اسلامی به دانشجویان جهت ادامه تحصیل می باشد.

بهرامین‌نژاد با تشکر از تعاملات خوب گذشته دو نهاد از سوی وزارت آموزش و پرورش تاکید کرد: با این تفاهم، تعاملات در سطح بالاتر و بهتری صورت می‌گیرد.

علی روح الامینی مسئول آموزش دانشگاه آزاد کوهبنان نیز گفت: شناخت دانشجویان و اساتید در کوهبنان توسط این دانشگاه که از نظر وزارت علوم، تحقیقات و فناوری دانشگاهی باکیفیت است، باعث خانواده دانشجویان می شود. نگران آموزش با کیفیت نباشید.”

انتهای پیام/4117/4062/

  بازگشت ستاره جنجالی به استقلال/ خبر خوب برای آبی ها پس از دربی خسته کننده

دیدگاهتان را بنویسید