ترم های تابستانی و امتحانات دانش آموزان خوارزمی «مجازی» شد.

1045877 فقط خبر

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، دانشگاه خوارزمی اعلام کرد: به منظور جبران بخشی از مشکلات آموزشی ایجاد شده در دوران تاج برای دانشجویان به ویژه دانشجویان در آستانه فارغ التحصیلی، این دانشگاه یک دوره تابستانی نیمه وقت (به صورت مجازی) برگزار می کند. ) بر روی یک تقویم و کلیه مراحل مربوط به دوره تابستانی اعم از ثبت نام، شرکت در کلاس ها، امتحانات و ارسال نمرات به صورت غیرحضوری انجام می شود.

بر این اساس کلیه دانشجویان دانشگاه های وابسته به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، پیام نور و موسسات غیرانتفاعی می توانند در این دوره ثبت نام کنند. لذا دانشجویان می توانند تا 13 تیرماه در این دوره ها ثبت نام کنند و کلاس های دانشجویی 11 شهریور ماه جاری به پایان می رسد.

بر اساس تقویم آموزشی دانشگاه خوارزمی پایان امتحانات نهایی ترم تابستانی دانشجویان دانشگاه خوارزمی از 16 شهریور آغاز و تا سیزدهم همین ماه ادامه دارد. طبق دستورالعمل شورای علمی دانشگاه هرزمی کلیه کلاس ها و امتحانات دانشجویان در 6 هفته نیمه حضوری و مجازی برگزار می شود. پس از پایان ترم تابستانی، دانشجویان در پایان ترم در امتحانات مجازی شرکت خواهند کرد.

بر این اساس شهریه ترم تابستان دانشجویان خوارزمی پس از ثبت نام و انتخاب واحد توسط دانشجو اخذ می شود و به هیچ عنوان قابل استرداد نمی باشد. تکمیل ثبت نام نیز منوط به شهریه کامل می باشد. در صورت ثبت نام و عدم پیشنهاد، انصراف یا حذف رشته های انتخابی دانشجو به هر دلیلی، شهریه پرداخت شده به هیچ وجه مسترد نخواهد شد. در صورت غیبت دروس یا دوره هایی به دلیل عدم حد نصاب لازم، شهریه پس از طی مراحل اداری مسترد خواهد شد.

  سفیر فلسطین: غرب به ما فشار می آورد تا روسیه را محکوم کنیم

حضور دانشجو در تمامی جلسات مجازی هر درس الزامی است و در صورتی که غیبت دانشجو در هر درس بیش از 3 جلسه باشد، طبق مقررات و ضوابط آموزشی، در این درس صفر تلقی می شود. دانشجویان سایر دانشگاه ها موظفند در زمان ثبت نام در ساعات ترم تابستان دانشگاه خوارزمی ثبت نام کنند. فایل های آموزشی دانشگاه مبدأ رسید، لازم به ذکر است) دریافت و در سامانه گلستان بارگذاری شد.

عواقب هرگونه مغایرت در واحدهای دریافتی دانشجو با فرم مهمان به عهده دانشجو می باشد و دانشگاه مسئولیتی در قبال تغییر، جابجایی، حذف و مکاتبه با دانشگاه مبدا در خصوص این مغایرت یا عودت شهریه ندارد. گذراندن دوره های اصلی برای دانشجویان دانشگاه خوارزمی در صورتی که دانشجو یک بار از این واحد انصراف داده باشد یا قبلا آن را حذف کرده باشد، طبق ضوابط مصوب شورای آموزش دانشگاه در اواسط تابستان در دسترس خواهد بود. بدیهی است مسئولیت انتخاب واحد بر عهده دانشجو خواهد بود.

انتهای پیام/104/

دیدگاهتان را بنویسید