ترم تابستان و امتحانات دانشجویان خوارزمی مجازی شد

924801 فقط خبر

ترم و امتحانات تابستانی دانش آموزان خوارزمی مجازی شد

متقاضیان می توانند تا 31 تیرماه در این کلاس ها ثبت نام کنند.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، دانشگاه خوارزمی اعلام کرد: به منظور جبران بخشی از مشکلات آموزشی ایجاد شده در دوران تاج برای دانشجویان به ویژه دانشجویان در شرف فارغ التحصیلی، این دانشگاه بر اساس تقویم مشخص دوره تابستانی برگزار می کند. . ) و کلیه فرآیندهای مربوط به دوره تابستانی اعم از ثبت نام، شرکت در کلاس ها، آزمون ها و ارسال نمرات به صورت غیرحضوری انجام می شود.

بر این اساس کلیه دانشجویان دانشگاه های وابسته به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، پیام نور و موسسات غیرانتفاعی می توانند در این دوره ثبت نام کنند. لذا دانشجویان می توانند تا 13 تیرماه در این دوره ها ثبت نام کنند و کلاس های دانشجویی 11 شهریور ماه سال جاری به پایان می رسد.

بر اساس تقویم آموزشی دانشگاه خوارزمی پایان امتحانات نهایی ترم تابستانی دانشجویان دانشگاه خوارزمی از 16 شهریور آغاز و تا سیزدهم همین ماه ادامه دارد. طبق دستورالعمل شورای علمی دانشگاه هرزمی کلیه کلاس ها و امتحانات دانشجویان در 6 هفته نیمه حضوری و مجازی برگزار می شود.

پس از پایان ترم تابستانی، دانشجویان در پایان ترم در امتحانات مجازی شرکت خواهند کرد.

بر این اساس شهریه ترم تابستان دانشجویان خوارزمی پس از ثبت نام و انتخاب رشته توسط دانشجو اخذ می شود و به هیچ عنوان قابل استرداد نمی باشد. تکمیل ثبت نام نیز منوط به شهریه کامل می باشد.

در صورت ثبت نام و عدم پیشنهاد، انصراف یا حذف رشته های انتخابی دانشجو به هر دلیلی، شهریه پرداخت شده به هیچ وجه مسترد نخواهد شد. در صورت حذف رشته یا دروس به دلیل عدم حد نصاب لازم، شهریه پس از طی مراحل اداری مسترد خواهد شد.

  یک مشت امتیاز به کوله بار استقلال و سپاهان بریز! / داریوش خان پرسپولیس را هم سر برید + جزئیات - اندیشه معاصر

حضور دانش آموز در تمامی جلسات مجازی هر درس الزامی است و در صورتی که غیبت دانشجو در هر درس از 3 جلسه بیشتر باشد، طبق مقررات و ضوابط آموزشی، این درس صفر تلقی می شود.

دانشجویان سایر دانشگاه ها موظفند در زمان ثبت نام در ترم تابستانی دانشگاه خوارزمی ثبت نام کنند. که مورد تایید مدیریت مسائل آموزشی دانشگاه مبداء می باشد، اشاره شده است) و در سامانه گلستان دانلود می شود.

عواقب هرگونه مغایرت در واحدهای دریافتی دانشجو با فرم مهمان به عهده دانشجو می باشد و دانشگاه مسئولیتی در قبال تغییر، جابجایی، حذف و مکاتبه با دانشگاه مبدا در خصوص این مغایرت یا استرداد وجه ندارد.

گذراندن دوره های پایه برای دانشجویان دانشگاه خوارزمی در صورتی که دانشجو یک بار از این دوره انصراف داده باشد یا قبلا آن را حذف کرده باشد، طبق ضوابط مصوب شورای آموزش دانشگاه در اواسط تابستان امکان پذیر خواهد بود. بدیهی است مسئولیت انتخاب واحد بر عهده دانشجو خواهد بود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید