ترفند از بین بردن لکه های سرسخت روی شیشه – یک فکر مدرن

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه نوین، اکثر ما با جرم و رسوب آب روی شیشه مواجه شده ایم. این لکه های آب زمانی ظاهر می شوند که غلظت بالایی از مواد معدنی منیزیم و کلسیم در آب وجود داشته باشد. مواد معدنی به مرور زمان روی سطوحی مانند شیشه حمام که در تماس دائمی با آب سخت هستند، جمع می‌شوند. درمان های خانگی زیادی برای پاک کردن آب از شیشه وجود دارد. با ما بمان.

پاکسازی لجن و کثیفی آینه و شیشه با پاک کننده های شیمیایی

مواد شوینده شیشه شوی های مختلفی وجود دارد که می توان از آنها برای شستشو استفاده کرد. بسیاری از افراد ممکن است آلرژی تنفسی داشته باشند یا کسانی که نوزاد یا حیوان خانگی دارند به دلیل بوی بد آنها نتوانند از این پاک کننده ها استفاده کنند، بنابراین استفاده از مواد طبیعی برای تمیز کردن شیشه و آینه توصیه می شود.

از طرفی در بسیاری از موارد پس از حذف لجن و جرم از آینه و شیشه با پاک کننده های شیمیایی، همچنان با مشکلاتی مانند لکه ها و آثار آب مواجه هستیم و در نهایت برای رفع آنها باید از محلول های پاک کننده دیگری استفاده کرد. شیشه و آینه

از خمیر دندان استفاده کنید

تنها چیزی که برای تمیز کردن شیشه رنگی نیاز دارید خمیر دندان و یک سواب پنبه است.

دستمال را خیس کنید، خمیر دندان را روی آن بمالید و روی شیشه بمالید. هنگامی که مطمئن شدید که تمام شیشه را از خاک و رسوب تمیز کرده اید. لیوان را با آب بشویید. با این روش ساده تمام لکه های روی شیشه یا آینه پاک می شود. این روش برای سطوح کوچک مناسب است، نه برای شیشه های بزرگ.

  اولین کلمات کوین یامگا پس از به ثمر رساندن یک گل برای استقلال - اندیشه معاصر

سرکه

استفاده از سرکه برای روشن کردن آینه و شیشه و از بین بردن رسوبات می تواند راه حلی آسان و مفید باشد. یک سواب پنبه ای را در مخلوطی از سرکه و آب معمولی آغشته کنید و از آن برای پاک کردن رسوبات شیشه استفاده کنید.

جوش شیرین، سرکه و آبلیمو

ابتدا لیوان را با حوله ای آغشته به آب لیمو تمیز کنید. جوش شیرین را با کمی آب گرم به صورت خمیر درآورید و با چسب روی شیشه یا آینه رنگ کنید. سرکه را روی شیشه اسپری کنید و شیشه و آینه را با پارچه نخی تمیزی روشن کنید.

محلول نمک و آب

این ساده ترین راه برای حذف رسوبات آب است. این محلول به راحتی آماده می شود. تنها چیزی که نیاز دارید نمک و آب است. نمک ترکیبات معدنی را از شیشه جدا می کند. این مخلوط نباید خیلی رقیق باشد. آن را پهن کنید و نسبت آب نمک را متعادل کنید. از خمیر روی لیوان استفاده کنید و روی لکه ها بمالید تا از بین بروند. وقتی کارتان تمام شد، از یک پارچه تمیز برای پاک کردن باقی مانده نمک استفاده کنید.

انتهای پیام/*

(1 بار بازدید شده، 1 بازدید امروز)

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1277639

دیدگاهتان را بنویسید