تردد بدون مشکل در تمامی جاده های کشور

921379 فقط خبر

به گزارش گروه عمومی خبرگزاری آنا، مرکز مدیریت راه های کشور اعلام کرد: تردد در محورهای چالوس، هراز و فیروزکوه و بزرگراه تهران – شمال و محور قزوین – رشت ( رفت و آمد) به صورت عادی و روان انجام می شود.

رئیس پلیس راه مازندران روز گذشته از اجرای محدودیت های ترافیکی ویژه در راه های ارتباطی این استان تا روز سه شنبه 7 تیرماه جاری خبر داد.

سرهنگ یدالله جهانتاب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا هدف از اجرای این محدودیت ها را سهولت تردد در جاده های مازندران عنوان کرد و گفت: تلاش ماموران پلیس راه برای عادی سازی تردد در محورهای منتهی به این استان است.

وی همچنین محدودیت های ترافیکی ویژه ایام عید غدیرخم را در راه های ارتباطی مازندران به شرح زیر اعلام کرد:

محور کندوان

تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 12 تا 24 روز یکشنبه از مرزن آباد به سمت کرج و از ساعت 16 تا 24 همان روز جاده کرج و آزاد شمال تهران به مرزن آباد ممنوع است. یک طرفه است

وی گفت: تردد وسایل نقلیه از ساعت 14 الی 24 روزهای دوشنبه و سه شنبه 7 و 8 تیرماه سال جاری از کرج و ابتدای جاده آزاد تهران شمالی به سمت مرزن آباد و از ساعت 16 الی 24 در روز جاری ممنوع است. این روزها و از مرزن آباد به سمت کرج.و تهران یک طرفه خواهد بود.

سرهنگ جهان تاب گفت: تردد خودروهای سنگین به جز حامل مواد سوختی یا فاسدشدنی از ساعت 14 تا 24 روز دوشنبه 6 تیرماه از کرج به سمت چالوس ممنوع است.

  طوفان Omicron - تفکر مدرن

محور خورازوا

رئیس پلیس راه مازندران با اشاره به محدودیت های ترافیکی در محور خراز گفت: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14 الی 24 روز دوشنبه 6 تیرماه از رودهن به آمل ممنوع است و با اعلام این خبر. مقامات پلیس راهنمایی و رانندگی تردد انواع وسایل نقلیه موتوری را از ساعت 16 ممنوع می کند و تا 24 همان روز از ودا اسک به رودن در محدوده مشا یک طرفه خواهد بود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید