ترامپ: در سال 2024 کاخ سفید زیبا را دوباره به دست خواهم آورد

961920 فقط خبر

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری آنا، دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا روز گذشته (جمعه) طی سخنرانی در نشست سالانه انجمن ملی تسلیحات (NRA) بار دیگر بر قصد خود برای شرکت در انتخابات ریاست جمهوری 2024 آمریکا تاکید کرد.

به گزارش خبرگزاری اسپوتنیک روسیه، ترامپ درباره قصد خود برای شرکت در دور بعدی انتخابات ریاست جمهوری آمریکا گفت: ما با هم هستیم. [جمهوری‌خواهان] مجلس [نمایندگان] «ما برمی گردیم، سنا را برمی گردانیم و در سال 2024 این کاخ سفید بزرگ و زیبا را که دوستش داریم و قدردانش هستیم، برمی گردانیم.

ترامپ در سخنرانی خود از اقدامات متعدد دولت بایدن از جمله مدیریت خروج آمریکا از افغانستان، سیاست های ضد انرژی، قیمت بالای بنزین، تصمیم برای ارسال کمک 40 میلیارد دلاری به اوکراین در بحبوحه عملیات های ویژه روسیه و غیره انتقاد کرد. . بر.

بایدن قبلا تایید کرده بود که در دور بعدی انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در سال 2024 شرکت خواهد کرد.

این اولین بار نیست که ترامپ می گوید می خواهد در دور بعدی انتخابات ریاست جمهوری آمریکا شرکت کند. ترامپ پس از شکست در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا بارها از تریبون های مختلف از تمایل خود برای نامزدی مجدد صحبت کرده است، اما هنوز رسما نامزدی خود را برای ریاست جمهوری آینده آمریکا اعلام نکرده است.

در ماه‌های اخیر، عملکرد ضعیف بایدن در مقابله با تورم و افزایش بی‌سابقه قیمت بنزین و مشکلات اقتصادی منجر به کاهش شدید محبوبیت او شد و این نگرانی را در میان دموکرات‌ها از نامزدی وی در انتخابات کنگره ۲۰۲۲ افزایش داد. جمهوری‌خواهان.

  شرایط دریافت وام 300 میلیون تنی از سازندگان پروژه جهش در تولید مسکن - تفکر نوین

انتهای پیام/4106/

دیدگاهتان را بنویسید