ترامپ: آمریکا به زانو در آمده است/ما کشور گدا شده ایم

636746873459867742 lg فقط خبر

به گزارش گروه جهانی خبرگزاری آناتولو، دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا روز سه شنبه در جریان “نشست اولین دستور کار آمریکا” در واشنگتن با بیان اینکه “کشور ما اکنون به باتلاق جنایت تبدیل شده است” از دموکرات ها به دلیل قرار دادن کشورش در این وضعیت انتقاد کرد. “وضعیت وحشتناک” را سرزنش کرد، به ویژه هنگامی که صحبت از امنیت عمومی می شود.

ترامپ افزود: ما خون، مرگ و رنجی در مقیاسی داریم که زمانی به دلیل تلاش های حزب دموکرات برای نابودی و برچیدن نیروهای نظم و قانون غیرقابل تصور بود.

دونالد ترامپ بر اعطای اختیارات پلیس برای ایمن‌تر کردن آمریکا تمرکز کرد و به افزایش 51 درصدی نرخ قتل در آمریکا اشاره کرد و گفت که آمریکا به دلیل جنایت «به زانو در آمده است».

وی با تاکید بر تمایل خود برای بازگرداندن سیاست های ایست و فریب گفت: ما باید پلیس خود را به حال خود رها کنیم. بگذارید افرادی که باید و باید اسلحه حمل کنند، اسلحه حمل کنند… اسلحه را از دست جنایتکارانی که نباید اسلحه داشته باشند، دور نگه دارند.

ترامپ در حالی که خواستار اجرای بیشتر قانون شد، تاکید کرد: باید در هر گوشه یک ماشین پلیس وجود داشته باشد. اگر این چیزی است که برای متوقف کردن قتل عام لازم است. کشور ما به جهنم می رود، و خیلی سریع. این مکان بسیار خطرناک است.

رئیس جمهور سابق آمریکا بر اهمیت انتخابات میان دوره ای کنگره در نوامبر تاکید کرد و گفت جمهوری خواهان می توانند با تمرکز بر مبارزه با جرم و جنایت، بازگرداندن سیاست های گشت زنی مرزی و مهاجرت، مقابله با تورم بالا و کاهش قیمت ها، کنترل هر دو مجلس کنگره را دوباره به دست بگیرند. گاز بگیر

  افزایش حقوق کارمندان متناسب با تورم بستگی به لایحه بودجه و تصویب مجلس دارد

در حالی که ترامپ به طور رسمی اعلام نکرده است که آیا دوباره برای ریاست جمهوری نامزد خواهد شد و چالش را می پذیرد، اما گفته است که مطمئن است یک جمهوری خواه در سال 2024 به کاخ سفید بازخواهد گشت و چندین اشاره احتمالی را مطرح کرد.

وی به حضار گفت: یک بار شرکت کردم و برنده شدم. سپس برای دومین بار شرکت کردم و عملکرد بسیار بهتری داشتم. ما میلیون ها و میلیون ها رای داریم. شاید مجبور شویم دوباره این کار را انجام دهیم.

رئیس سابق کاخ سفید که در انتخابات 2020 به جو بایدن شکست خورد و قدرت را با اختلاف زیادی تسلیم کرد، در کمیسیون تحقیق درباره شورش 6 ژانویه، که حمله هوادارانش به ساختمان کنگره در سال 2021 بود، حضور دارد. او به عنوان “کمیته غیر منتخب” اشاره کرد که “افرادی مفسد و شرور” وجود دارند که فقط در صدد آسیب رساندن به او هستند.

ترامپ گفت: آنها می خواهند به هر طریقی که می توانند به شما صدمه بزنند. اما آنها واقعاً می خواهند به من صدمه بزنند تا من به خاطر تو نتوانم سر کار برگردم. و من فکر نمی کنم این اتفاق بیفتد. داستان آمریکا هنوز تمام نشده است. ما روی یک بازگشت عالی کار می کنیم. ما آمریکا را قوی‌تر، امن‌تر، آزادتر، بزرگ‌تر و باشکوه‌تر از همیشه خواهیم کرد.

رئیس جمهور سابق آمریکا همچنین در بخشی دیگر از سخنرانی خود در نشست برنامه اول آمریکا در واشنگتن گفت: پس از تحویل اوکراین به روسیه توسط آمریکا، چین نیز تایوان را اشغال خواهد کرد.

  استارت آپ های ورزشی راه را برای اشتغال فارغ التحصیلان/بازار کار خوب علوم ورزشی هموار کردند

ما کشوری هستیم که به روسیه اجازه دادیم کشوری مانند اوکراین را ویران کند، صدها هزار نفر را بکشد، و این بدتر خواهد شد، و اگر من فرمانده کل شما بودم، هرگز و هرگز این اتفاقات نمی افتاد. و چین و تایوان در رتبه های بعدی قرار دارند.”

این سیاستمدار جمهوری خواه همچنین خاطرنشان کرد که «آمریکا نیز از افغانستان دست برداشت و اتباع آمریکایی و بهترین تجهیزات نظامی جهان را به ارزش 85 میلیارد دلار باقی گذاشت».

ترامپ با اشاره به بحران انرژی ناشی از جنگ در اوکراین گفت که ایالات متحده برای انرژی به کشورهای دیگر روی آورده و به یک کشور گدا تبدیل شده است.

وی گفت: کشور ما به زانو درآمده است، واقعاً به زانو درآمده است. تورم به بالاترین حد خود در ۴۹ سال اخیر رسید. 9.1 درصد بسیاری از مردم معتقدند که تورم بسیار بالاتر از این است. قیمت بنزین به بالاترین سطح تاریخ کشورمان رسید. ما به کشوری گدا تبدیل شده ایم که برای گرفتن انرژی به کشورهای دیگر چاپلوسی می کند.

او گفت که ایالات متحده در آستانه انتخابات میان دوره ای تاریخی قرار دارد و گفت که آمریکایی ها “دولت شکست خورده” رئیس جمهور جو بایدن را رد می کنند و نانسی پلوسی را به عنوان رئیس مجلس نمایندگان و چاک شومر را به عنوان رهبر اکثریت سنا باقی می گذارند.

انتهای پیام/4106/

دیدگاهتان را بنویسید