تذکر مجدد سازمان برای ارزیابی برخی از داوطلبان کنکور

1084727 فقط خبر

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، محمدحسین حاجیلو معاون سازمان سنجش آموزش کشور با تشکر از همکاری نزدیک عوامل انتظامی، امنیتی و قضایی گفت: در روزهای اخیر تعدادی از افراد و گروه ها اقدام به انجام این کار کرده اند. مرتکب تخلف شده ادعای فروش سوالات کنکور داوطلبان به اتهام کلاهبرداری شناسایی و دستگیر شده اند و در این زمینه داوطلبان توجه داشته باشند که ادعای فروش سوالات کنکور کذب محض است.

معاون سازمان سنجش آموزش کشور همچنین از دستگیری چند گروه خرید و فروش تجهیزات الکترونیکی که برای کلاهبرداری از داوطلبان فعالیت می کردند خبر داد و گفت: این گروه ها پس از شناسایی نهادهای امنیتی دستگیر شدند. آنها نیز شناسایی و رصد شده اند و اقدامات هوشمندانه ای از سوی شورای حفاظت از آزمون انجام شده است.

حاجیلو تاکید کرد: داوطلبان عزیز سرنوشت خود را به گروه های متقلب و متقلب گره نزنید و گروه ها و کانال های متقلب را قبل از روز آزمون رها کنید و با رعایت کامل قوانین و مقررات در آزمون شرکت کنید. بدیهی است ترک نکردن این گروه ها و همچنین استفاده از ابزارهای ممنوعه فروخته شده در این گروه های متقلب عواقب سخت و جبران ناپذیری را برای این داوطلبان به همراه خواهد داشت.

رئیس هیأت آزمون سراسری در پایان از داوطلبان خواست به اطلاعیه ها و اخبار منتشر شده در سایت سازمان سنجش برای دستگاه های ممنوعه و مجاز توجه کنند و حتی از آوردن تلفن همراه به حوزه های امتحانی به دلیل خطرات احتمالی خودداری کنند. .

انتهای پیام/

  قیمت سکه ایرانی 11 اسفند 1392 + جدول - اندیشه معاصر

دیدگاهتان را بنویسید