تدابیر امنیتی رژیم صهیونیستی پس از هشدار جهاد اسلامی

ارتش رژیم صهیونیستی از ترس اقدامات شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی، برخی جاده ها و گذرگاه ها را بسته و دستور توقف تردد قطارها را صادر کرد.

716 993 فقط خبر

به گزارش گروه جهان خبرگزاری آنا، ارتش رژیم صهیونیستی شب گذشته (دوشنبه) در پی هشدار جنبش جهاد اسلامی اقدامات پیشگیرانه ای انجام داد. صهیونیست ها از ترس هشدارهای شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی و پس از دستگیری بسام السعدی از رهبران ارشد جنبش جهاد اسلامی در اردوگاه جنین این اقدامات امنیتی را انجام دادند.

به گزارش پایگاه خبری «آی 24»، ارتش رژیم صهیونیستی صبح امروز (چهارشنبه) در پی ترس از پاسخ احتمالی جنبش جهاد اسلامی و تهدید آنها به انجام عملیات و شلیک موشک به شهرهای واقع در حاشیه غزه. مرز، جاده ها و محورهای اصلی به سمت جنوب سرزمین های اشغالی را بست.

یک مقام امنیتی در تل آویو اذعان کرد که این تدابیر امنیتی و اقدامات پیشگیرانه در نوار غزه برای جلوگیری از کشاندن منطقه به تشدید تنش ها توسط جنبش جهاد اسلامی انجام شده است.

مقامات امنیتی رژیم صهیونیستی از ترس هشدارهای حماس، امروز دستور بستن ساحل «زیکم» را به روی بازدیدکنندگان دادند. بر اساس دستورات امنیتی آنها حرکت قطارها بین «اشکلان» و «سدروت» متوقف و گذرگاه «آریز» که مختص کارگران بود نیز بسته شده است.

صبح روز سه شنبه بود که نیروهای رژیم صهیونیستی با حمله به اردوگاه جنین، یک فلسطینی را به شهادت رساندند و «بسام السعدی» از فرماندهان ارشد جنبش مقاومت جهاد اسلامی را دستگیر کردند.

پس از این حمله، سخنگوی رسمی گردان‌های قدس (سرایه القدس) شاخه نظامی جهاد اسلامی صبح سه‌شنبه در بیانیه‌ای رسمی اعلام کرد: به اشغالگران هشدار می‌دهیم که آسیبی به جان آن بزرگوار وارد شود. رهبر، شیخ بسام السعدی; اگر تجاوز متوقف نشود، ما آماده ایم با قدرت پاسخ دهیم.

  خشم شدید هواداران اماراتی از قاعده + جزئیات - تفکر مدرن

«خضر عدنان» از رهبران جنبش جهاد اسلامی نیز در گفت و گو با شبکه المیادین به تل آویو هشدار داد و گفت: مجروح شدن جان شیخ بسام السعدی به معنای آن است که فلسطینی ها عملیات بزرگ تری خواهند داشت. “

به دنبال این هشدارها، برخی منابع خبری از وقوع یک حادثه بزرگ امنیتی در شهرک صهیونیستی «قریات اربع» که در سرزمین فلسطینی الخلیل ساخته شده و حرکت نظامیان تروریست صهیونیستی به محل حادثه خبر دادند. برخی رسانه های دیگر نیز از شنیده شدن صدای انفجار در محل تیپ شمالی لشکر غزه از ارتش رژیم صهیونیستی خبر دادند.

انتهای پیام/4106/

دیدگاهتان را بنویسید