تخلیه اکانت شهروندان پس از هک سیستم های شهرداری! شهرداری باید سیستم های خود را تقویت کند

1081228 فقط خبر

علی عسگر گیمی، عضو شورای اسلامی شهر تهران در گفت و گو با خبرنگار شهری خبرگزاری آنا در پاسخ به سوالی درباره لزوم تقویت سیستم های پیشگیری از حملات سایبری شهرداری، گفت: شهرداری باید سیستم های خود را ارتقا دهد اما نمی توانیم به این سمت برویم. آنها؛ از آنجایی که این سیستم‌های مقیاس بزرگ با رایانه‌های شخصی متفاوت خواهند بود، این سیستم‌ها مجوز عملکرد دارند.

وی گفت: در صورتی که مجوز اجرای تجهیزات حرفه ای منقضی شود، تکلیف برای آنها تسویه حساب است. ما باید با این دستگاه ها ارتباط برقرار کنیم اما همیشه راه هایی برای برون رفت از این مشکل وجود داشته و همین راه ها امروز باقی مانده است و دوستان شهرداری باید از این راهکارها برای جلوگیری از تکرار چنین حادثه ای استفاده کنند.

غنی در پاسخ به سوالی در مورد قربانیان و تخلیه لوایح شهروندی آنها پس از حمله سایبری گفت: در حال حاضر در شرایطی هستیم که باید به مقامات این منطقه اجازه دهیم تا با آرامش کامل به حالت عادی بازگردند، اما لازم است که به طور جدی بررسی شود. “و برخی از دوستان مدرکی دادند که حساب شهروندی آنها خالی شده است.

یکی از اعضای شورای اسلامی شهر تهران گفت: باید تا بررسی میزان خسارت و جزئیات آن صبر کرد اما به نظر می رسد تخلیه حساب شهروندان مشکلی دارد.

انتهای پیام/4172/

  واکنش یحیی به 3 امتیاز دریافتی از استقلال + تغییرات جدول - تفکر مدرن

دیدگاهتان را بنویسید