تخریب مربی اخلاقی و حرفه ای در رسانه ملی به دلیل جواب ندادن تلفن + فیلم

1015470 فقط خبر

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری آنا، شب گذشته در برنامه عصرهای فوتبال محمد میر به عنوان مجری این برنامه ناگهان جملات عجیبی را درباره محرم نویدکیا به کار برد و با تمام وجود سعی کرد شخصیت این مربی را در رسانه ملی

مشخص بود که آقای مویری به گونه ای واکنش نشان داده است که سرمربی مستعفی سپاهان حاضر به پاسخگویی به تلفن او برای مصاحبه نشد. در حالی که نویدکی این حق مسلم را دارد که در شرایط فعلی از دلایل جدایی اش از سپاهان صحبت نکند.

علاوه بر این، نویدکیا، بر خلاف بسیاری از مربیان، بسیار آرام و عمدتا کاربردی است. محرم از نظر شخصیتی چه در دوران بازیگری و چه در دوران مربیگری یکی از افراد با اخلاق و شایسته فوتبال ما بوده و هست و به هیچ وجه شایسته حرفه هایی نیست که این مجری تلویزیون از آن صحبت می کند.

از مجری مورد نظر سوال داریم که آیا امیر گله وانی تلفنش را جواب نمی دهد که قطعا بارها اتفاق افتاده است، همچنان به خودش اجازه می دهد یا جرات دارد از این حرف ها برایش استفاده کند؟ آیا او باید به این راحتی شخصیت یک مربی متواضع و محترم را بشکند چون سکو دارد؟

شاید بهتر است مدیر شبکه ورزش برخورد جدی با این مجری داشته باشد تا به خود اجازه ندهد به این راحتی در رسانه ملی با شخصیت و آبروی یک مربی با اخلاق بازی کند. در این راه نباید افرادی مانند نویدکی را که همیشه بیشترین احترام را برای رسانه قائل بوده اند دست کم گرفت.

  تبصره یک نماینده مجلس در مورد تعیین وضعیت معلمان

انتهای پیام/ 4146

دیدگاهتان را بنویسید