تحولی در صدور گواهینامه حضوری با نوآوری از سوی محققان دانشگاه شریف

1082096 فقط خبر

به گزارش گروه دانشگاه صنعتی شریف خبرگزاری آنا، شرکت دانش بنیان کیاهوشان آریا یکی از شرکت های مستقر در پارک علم و فناوری دانشگاه صنعتی شریف است که به منظور گسترش خدمات مبتنی بر هوش مصنوعی در تمامی ابعاد زندگی عمومی، زندگی و بومی سازی دانش روز دنیا در کشور از یک سو تسهیل استفاده از خدمات مالی و اجتماعی برای عموم مردم و در نتیجه تضمین تجربه خوشایند استفاده از خدمات هوشمند برای آنان و از سوی دیگر افزایش کارایی، کاهش هزینه ها و در نتیجه تضمین سودآوری کسب و کار.

یکی از خدماتی که این شرکت ارائه می دهد «نوع احراز هویت آفلاین» است. این سرویس، دانش بومی سازی شده روز جهانی در کشور و کاملا اتوماتیک و آنلاین است که به عنوان یکی از کاربردهای آن می توان به «عدم نیاز به مراجعه به دفاتر خدمات الکترونیک دادگاه در کشور» اشاره کرد. با استفاده از این فرصت کلیه خدمات دادگستری اعم از پیگیری دادخواست و وضعیت پرونده ها، درخواست گواهی سابقه غیر قضایی، درخواست سند رسمی و … به صورت اینترنتی و حضوری قابل انجام است. این فرآیند از طریق این اتصال قابل انجام است.

بر اساس این گزارش، سایر مشتریان سرویس احراز هویت دیجیتال، سیستم بانکی کشور، صرافی‌های ارزهای دیجیتال، نیروی انتظامی، بازار سرمایه و کارگزاران بورس و غیره هستند. این شرکت در حال حاضر در خدمت قوه قضائیه و سازمان فناوری اطلاعات ایران است. سرویس احراز هویت دیجیتال، بر اساس الگوریتم های به روز رسانی هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی، با سه هدف اصلی: دقت، امنیت و سرعت طراحی و ارائه شده است. تاکنون موفق به پاسخگویی به بیش از 8 میلیون درخواست در کشور شده است.

  آیا ارز سقوط می کند؟ / سابقه 18 هزار تومانی چیست؟ - اندیشه معاصر

شرکت کیاهوشان آریا دانشبانیان یکی از شرکت های مستقر در پارک علم و فناوری دانشگاه صنعتی شریف است که با تکیه بر تجربه بالای متخصصان هوش مصنوعی و به کارگیری ایده های نوین برای توسعه اقتصاد دیجیتال کشور به دنبال تغییر هوش مصرف کنندگان است. این مجموعه از اوایل سال 1378 با اپیدمی Crown Virus با ایده محوری کاهش احراز هویت بازدیدهای شخصی و آفلاین (آنلاین) با استفاده از الگوریتم های پیشرفته هوش مصنوعی آغاز شد و در سال 1400 شرکت را به ثبت رساند و سپس دانشبانیان به پا خاست.

انتهای پیام/104/

دیدگاهتان را بنویسید