تحلیل 4 فیلم در فصل هفتم نشست فیلم کوتاه

1072911 فقط خبر

به گزارش گروه فرهنگی انجمن فیلم نوجوانان ایران، فیلم های کوتاه «خنده بی دلیل»، «یان داد»، «برچسب» و «پرنده باز» در دومین نشست از فصل هفتم اکران، تحلیل و نقد و بررسی می شود. نشست فیلم کوتاه دومین جلسه از فصل هفتم این فیلم کوتاه دوشنبه 24 اردیبهشت ماه با نمایش 4 فیلم کوتاه بلند برگزار می شود.

در دومین نشست از فصل هفتم پاتوق به همت انجمن فیلم جوانان ایران، فیلم‌های کوتاه «خنده آهوی بی‌معنا» ساخته سجاد ایمانی، «یان داد» ساخته سهیلا پورمحمدی، «دشنه» ساخته سامان به نمایش درآمد. پرنده پرنده اثر سید بهمد جعفریان.

در این مراسم محمدتقی فهیم منتقد سینما به عنوان کارشناس ویژه جلسه دوم پس از نمایش آثار با کارگردانان فیلم های اکران شده به گفتگو پرداخت و به تحلیل تخصصی آثار پرداخت. این برنامه توسط مصطفی ساجچی اجرا می شود.

با توجه به استقبال علاقمندان و هنرمندان در اولین جلسه از فصل هفتم، از این هفته نشست فیلم کوتاه با ظرفیت بیشتر در سالن 6 پردیس سینمایی چارسو میزبان علاقه مندان و مهمانان خواهد بود.

فیلم کوتاه «خنده های بی دلیل آهو» به کارگردانی سجاد ایمانی و نویسندگی مازیار تهرانی در ژانر فانتزی-ماجراجویی توسط انجمن فیلم جوانان ایران – دفتر شیراز تولید شد. «جان داد» به نویسندگی و کارگردانی سهیلا پورمحمدی ملودرام محصول اداره رودبار ساخته شده است.

سامان تفرشی فیلمی کوتاه و رایگان به کارگردانی سامان تفرشی در ژانر جنایی بر اساس داستان زخم شمشیر اثر خورخه لوئیس بورخس و محصول انجمن فیلم جوانان ایران است.

انیمیشن کوتاه «پرنده باز» نیز به نویسندگی و کارگردانی سید احمد جعفریان و تهیه کنندگی انجمن فیلم جوانان ایران – دفتر خمینی شهر ساخته شده است.

  مبادله از این طریق از هفته آینده آغاز می شود + جزئیات

دومین جلسه از فصل هفتم این فیلم کوتاه دوشنبه 26 اردیبهشت ساعت 15 در پردیس سینما چارسو سالن 6 و شامل نمایش آثار و نقد و بررسی خواهد بود.

لازم به ذکر است؛ شرکت برای تمامی علاقه مندان آزاد و رایگان است.

انتهای پیام/110/

دیدگاهتان را بنویسید