تحقیق در مورد نقش زنان در سیاست های مدیریتی و مدیریتی

به میزبانی دانشگاه تهران؛

42046 552 فقط خبر

مرکز مطالعات زنان و خانواده دانشگاه تهران نشست «نقش زنان در حکمرانی و مدیریت، سیاست‌های دولت و شرکت‌ها» را برگزار می‌کند.

به گزارش گروه دانش و فناوری خبرگزاری آنا، مرکز مطالعات زنان و خانواده دانشگاه تهران نشست «نقش زنان در مدیریت و حکمرانی، سیاست های دولت و شرکت ها» را یکشنبه 3 مهرماه از ساعت 9 صبح برگزار کرد. تا ساعت 11:00 صبح: 00 صبح در سالن شهید سلیمانی این دانشگاه.

فاطمه یزدیان رئیس گروه زنان و خانواده دانشگاه تهران با اعلام این خبر گفت: این نشست با همکاری دانشکده مدیریت و برخی نهادها در خصوص لزوم مشارکت اجتماعی و جایگاه زنان در تصمیم گیری برگزار شد. – تصمیم گیری و تصمیم گیری در سطوح مختلف حکومتی کشور و با حضور نمایندگان گروه های دانشگاهی و فعالان و پژوهشگران سازمانی، شرکتی و اجتماعی برگزار می شود.

وی با تاکید بر توسعه فعالیت ها و نقش های زنان در سطوح مختلف، گفت: در این نشست گزارش جامعی از نقش زنان در توسعه کشور و مسائل روز ارائه می شود و بخش مرکزی آن قرار می گیرد. برگزاری پنل تخصصی با حضور یکی از تاثیرگذارترین چهره های حوزه مدیریت به ویژه جایگاه زنان در مدیریت است که به بررسی چالش ها، موانع و راهکارهای افزایش کمی و کیفی نقش زنان می پردازد.

یزیدیان با بیان اینکه اندیشمندان و کارشناسان حاضر در این پنل تخصصی ابعاد آشکار و پنهانی از وضعیت موجود و نقشه راه رسیدن به وضعیت مطلوب در عرصه بازی های نقش آفرینی بانوان را به تصویر کشیدند، افزود: در پایان پنل وجود دارد. جلسه پرسش و پاسخ با حضور سخنرانان و حضار با هدف ایجاد نظرات متضاد میان کارشناسان حوزه زنان برگزار می شود.

  این 5 تمرین تنفسی فشار خون را کنترل می کنند - تفکر مدرن

لازم به ذکر است این رویداد به عنوان اولین نشست اتاق فکر نشانی در حوزه تخصصی بانوان برگزار می شود. اندیشکده نشانی در زمینه تخصص زنان به عنوان یک مجمع تخصصی برای رسیدگی به مسائل روز و همچنین تضاد نظرات کارشناسی در حوزه زنان با مشارکت ذینفعان و ارائه پاسخ های مناسب برای حل برخی از مسائل مرتبط با این حوزه فعالیت خود را آغاز کرد. از زنان

انتهای پیام/4167/

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید