تحصیل 1500 دانش آموز شهید و ایثارگر در دانشگاه آزاد آذربایجان غربی

1082083 فقط خبر

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از ارومیه، مهدی در جلسه ستاد فعال است. شاهد و سوالات ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارومیه که با حضور استاندار ارومیه برگزار شد، با بیان اینکه بیش از 1500 دانشجو با حمایت ستاد شاهد و ایثارگر در دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان غربی تحصیل می کنند، گفت: اینها دانش آموزان وضعیت تحصیلی خوبی دارند. دانشگاه آزاد اسلامی دارند و لازم است برای ارتقای سطح کیفی شرایط تحصیلی خود تلاش لازم را انجام دهند.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان غربی با اشاره به نقش بی بدیل دانشگاه آزاد اسلامی در آموزش عالی افزود: این دانشگاه در برهه های مختلف و اکنون در رفع برخی از مشکلات کشور موثر بوده است. با وجود برخی موانع مالی، با دانشگاه مشکل دارید.

مهدی زواری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارومیه نیز تقویت بنیه علمی دانشجویان شاهد و ایثارگر را از اولویت های دانشگاه آزاد اسلامی دانست که برای قشر تلاش می کند.

وی با تاکید بر اینکه دانشگاه آزاد اسلامی با طی مراحل پیشرفت و توسعه توانسته نقش مهم و اساسی در توسعه کشور ایفا کند، ادامه داد: آموزش عالی استثنایی مورد بحث قرار گرفت.


بیشتر بخوانید:

ارائه توسط رئیس ستاد امور شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد آذربایجان غربی


استاد دانشگاه آزاد اسلامی ارومیه افزود: دانشگاه آزاد اسلامی به جلوگیری از خروج جوانان و دانشجویان از کشور کمک کرده و در برخی موارد نقش بسیار مؤثرتری نسبت به نهادهای دولتی در حمایت از اهداف نظام اسلامی از جمله پرکردن خلأها داشته است. در آموزش عالی. “سطح ایالتی.

  قیمت گزاف سپاهان برای قهرمانی

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارومیه با تاکید بر اینکه دانشگاه خود را در قبال چالش های جامعه مسئول می داند، گفت: اولویت دانشگاه علاوه بر علم، تربیت نیروی متخصص است و در این راستا نقش مهمی در جامعه ایفا می کند. او انجام می دهد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی ارومیه با بیان اینکه رسالت دانشگاه یک رسالت فرهنگی است و هر اقدامی در دانشگاه باید بر اساس موازین فرهنگی انجام شود، گفت: دانشگاه آزاد اسلامی در دوره جدید پیشرو فرهنگی است. رویکرد فعالیت در کشور E.

وی با اشاره به نقش دانشگاه ها در توسعه شهری گفت: امروز دانشگاه آزاد اسلامی با راه اندازی واحدهایی در بیرونی ترین شهرها موجب توسعه و پیشرفت اقتصادی این شهرها شده و در جهت خدمت رسانی به مردم گام برمی دارد.

استاندار ارومیه بابیان اینکه اکثر مسئولان کشوری فارغ التحصیل دانشگاه آزاد اسلامی هستند و با شرایط آنجا آشنا هستند، افزود:

گلم حسین عماری گفت: دانشگاه آزاد اسلامی با توجه به ظرفیت عظیم نیروی کار ماهر، معلمان توانمند و وجود فضا، آزمایشگاه و کارگاه های مجهز، یکی از پیشروان در تربیت نیروی کار ماهر و متخصص بوده و نتایج قابل توجهی در ایجاد اشتغال و اشتغال دارد. رفع بیکاری

انتهای پیام/4117/4062/

دیدگاهتان را بنویسید