تجلیل از 70 دانشگاه در دانشگاه آزاد اسلامی یزد

به گزارش خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا از یزد محمدرضا دهگانی اشکذری در این مراسم جشن اعضای پیشکسوت دانشکده، نخبگان و پژوهشگران برتر دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد با تشکر از زحمات اساتید در جهت پیشبرد اهداف عالیه دانشگاه در زمینه آموزشی و پژوهشی اظهار داشتند: دانشگاه کارآفرینا در این زمینه از اهمیت ویژه ای برخوردار است. توسعه فعالیت ها در حوزه فناوری، نوآوری و در دسترس بودن شرکت های دانش بنیان از اهداف برنامه راهبردی دانشگاه آزاد اسلامی است.


بیشتر بخوانید:

تجلیل از دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی در اختتامیه جشنواره جهاد علم و فناوری در یزد


وی افزود: هر یک از واحدهای دانشگاهی استان دارای قابلیت ها و قابلیت های منحصر به فردی هستند که با برنامه ریزی و مدیریت صحیح می توان به اهداف بسته های کاری دانشگاه طی پنج سال آینده دست یافت.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد اقدامات عملیاتی برای استفاده بهینه از پردیس سردار سلیمانی، مجتمع صفار، ایجاد نیروگاه تولید همزمان برق در آینده نزدیک و بازگشایی تعاونی مسکن دانشگاه را از آخرین اقدامات دانست. اقدام دانشگاه می تواند به اهداف عالی و جایگاه واقعی خود دست یابد.

برگزاری بیش از 90 دوره مهارتی و آموزشی برای دانشجویان

نوید نصیری زاده معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه آزاد یزد نیز با تقدیر از حضور اساتید فرهیخته، به ارائه مختصری از حوزه پژوهشی دانشگاه در یک سال گذشته پرداخت و به اهمیت فناوری در کنار آموزش و پژوهش اشاره کرد. استقرار دانش در کنار مباحث آموزشی و پژوهشی یکی از اهداف مهم دانشگاه نسل سوم و مسئله محور است.

  با مواد طبیعی رژگونه درست کنید! / بسیار راحت و کاربردی - فکر مدرن

وی ادامه داد: با این روش، نتایج دانشگاه فارغ التحصیلان کارآفرین و مهارت محور بر اساس اولویت ها و نیازهای صنعت و جامعه است و این موضوع به شعار «تولید دانش مبتنی بر اشتغال» در مسیر واقعی عینیت می بخشد. احساس، مفهوم.

معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه آزاد یزد با اشاره به بیانات حضرت امام خمینی (ره) که فرمودند «ما می توانیم»، گفت: این دانشگاه با ظرفیت عظیمی که شامل کارکنان توانمند، دانشجویان فعال و زیرساخت های مناسب است، گفت: تجهیزات نمونه ای از این جمله است.”

وی افزود: طی یک سال گذشته بیش از 90 دوره مهارتی و آموزشی در حوزه پژوهشی و فناوری برای دانشجویان و در راستای رویداد گام دوم کشوری دانشگاه برگزار شده و علاوه بر تشکیل 122 کارگروه هسته ای و پژوهشی زیرساخت و بیش از 30 شرکت از صنایع فناوری و خلاق، 21 رویداد از جمله ایده و استارتاپ را در آخرین ماه سال برگزار کردند که بی نظیر بود و بالاترین کیفیت را در بین دانشگاه های دیگر کسب کرد.

نصیری زاده با اشاره به اجرای سند تحول و تعالی دانشگاه و تبدیل مقاله از سمت عرضه به تقاضا محور بر اساس نیاز جامعه و صنعت، گفت: دانشگاه یزد در سال گذشته 10 میلیارد ریال قرارداد منعقد کرده است. با صنایع و سازمان ها

حضور فعال معلمان در عرصه های فرهنگی

ابوالفضل صادقیان معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد نیز در این مراسم با اشاره به جایگاه والای اساتید اظهار داشت: اساتید باید علاوه بر تدریس و دانش افزایی به عرصه های فرهنگی، زراعت و عمران توجه ویژه داشته باشند. نیروی انسانی مبتنی بر مهارت

  این عامل جنجالی بار دیگر از استقلال - یک تفکر مدرن - شکایت کرد

یکی از اعضای هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد با ارزیابی زحمات اساتید این مجموعه، کیفیت و اثربخشی کلاس ها همراه با تحصیلات دانشگاهی را یکی از عوامل مؤثر در آموزش دانشگاهی دانست و خاطرنشان کرد: زیرساخت های مناسب و حضور فعال دانشجویان. آموزش به صورت حضوری و با رعایت پروتکل های بهداشتی انجام می شود.

در این مراسم از 70 استاد در قالب پژوهشگران برجسته استانی، پیشکسوتان، مروجین و برترین و فعال ترین دانشجویان پژوهشی و فناوری تجلیل شد.

به گزارش آنا، مراسم روز معلم و تجلیل از استاد و تجلیل از پژوهشگران و فناوران برتر دانشگاه آزاد یزد با حضور محمدعلی شاه حسینی معاون توسعه و منابع استانداری یزد، محمدرضا دهگانی اشکذری رئیس دانشگاه آزاد یزد برگزار شد. دانشگاه اسلامی و واحد یزد، نهاد رهبری حجت‌الاسلام حسن زارع، نوید نصیری زاده، معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه و ابوالفضل صادقیان، معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی، اعضای هیئت مدیره دانشگاه یزد برگزار کردند.

تجلیل از 70 دانشگاه در دانشگاه آزاد اسلامی یزد

تجلیل از 70 دانشگاه در دانشگاه آزاد اسلامی یزد

انتهای پیام/4117/4062/

دیدگاهتان را بنویسید