تجلیل از دانش آموزان برتر سما بوشهر در مسابقات ورزشی

1067965 فقط خبر

به گزارش خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا از بوشهر، در مراسمی با حضور رسول اسکندری دبیر از دانش آموزان برتر مسابقات ورزشی مدرسه سما بوشهر که در رشته های ورزشی شهرستانی، استانی و کشوری مقام کسب کردند، تجلیل شد. شورای نظارت و هماهنگی سما.


بیشتر بخوانید:

آسیب شناسی فرآیند آموزش و یادگیری با آزمون علمی قدرت


رسول اسکندری در این مراسم گفت: امیدواریم در این امر مقام های اول را کسب کنیم دانش آموزان سمایی نباید محدود به شهرستان و استان باشد، بلکه باید شاهد کسب بالاترین مقام های کشور در عرصه آموزش و پرورش و مسابقات قهرمانی ورزشی باشیم.

وی ادامه داد: تجلیل از این قهرمانان در مدارس شهرستان، استان و کشور می تواند الگویی برای تشویق سایر دانش آموزان در عرصه ورزش باشد تا بتوانیم استعدادیابیمشارکت و حمایت بیشتر دانشجویان در این زمینه.

دبیر هیئت نظارت و هماهنگی سما استان بوشهر در خصوص اهمیت ورزش و رشد ذهنی دانش آموزان گفت: ورزش در دنیای امروز با فناوری های نوین که زمان زیادی را از ما می گیرد و باعث کاهش فعالیت بدنی می شود مراقبت های بهداشتی و برگزاری مسابقات ورزشی بیشتر می شود. مهم است و امیدواریم با تداوم این گونه مسابقات و برنامه های آموزشی برای دانش آموزان از خود مدرسه در آینده نزدیک شاهد کسب رتبه های برتر دانش آموزان در سطح کشوری باشیم.

انتهای پیام/4121/4062/

  یحیی دوباره از فرهاد کپی میکنه! - اندیشه معاصر

دیدگاهتان را بنویسید