تبیین چشم انداز اقتصادی کشور توسط اساتید دانشگاه

1072865 فقط خبر

به گزارش خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا از کشم، محمدحسین رنجبر در جلسه هیئت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی در کشم با اشاره به اینکه تاسیس توسعه اقتصادی پایدار باید برنامه ریزی و از ظرفیت علمی دانشگاه ها استفاده کند، تبیین اهداف و دیدگاه های اقتصادی و اجتماعی نظام به ویژه در شرایط کنونی از وظایف اساتید و دانشگاهیان است.

وی با اشاره به چالش های موجود در کشور به ویژه در حوزه اقتصادی گفت: با توجه به رویکرد جدید دانشگاه در حل مسئله و کارآفرینی، ماموریت های جدیدی برای توسعه و پیشرفت کشور تدوین شده است. امیدواریم اسلامی باشد. که دانشگاه آزاد اسلامی واحد کشم با پیروی از ظرفیت های موجود و مدیریت واحد، این برنامه ها را با حداکثر توان و سرعت پیگیری و اجرا خواهد کرد.

وی افزود: در حوزه کارآفرینی و کاربردی بودن دانشگاه ها موضوع اصلی نوآوری، تحقیق، توسعه و کارآفرینی داخلی است. قرار داده شود.

رنجبر ادامه داد: واحد دانشگاه آزاد اسلامی واحد کشم در سال های اخیر در زمینه تحصیلات تکمیلی به عنوان بزرگترین واحد دانشگاهی شناخته می شود و قطعا با توجه به ظرفیت ها و زیرساخت های موجود می تواند نقش موثری در همه جهات برای توسعه منطقه ای ایفا کند.

انتهای پیام/4117/4062/

  جذابیت بهنوش خانم با جیغ و رژ لبش; چه کنش محوری بر لبانش می نشیند! - اندیشه معاصر

دیدگاهتان را بنویسید