تبریز میزبان دومین جشنواره بین المللی شعر همای رحمت ترکیه است

رنجبران اعلام کرد؛

42007 985 فقط خبر

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان شرقی و استان تبریز گفت: دومین جشنواره بین المللی شعر «همای رحمت به زبان ترکی» در این دانشگاه برگزار می شود.

آرش رنجبران در گفت وگو با خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا در تبریز، اظهار کرد: دومین جشنواره بین المللی شعر ترکی زبان همای رحمت در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز برگزار می شود.

وی افزود: قالب اشعار در قالب شعر کلاسیک و شعر نو است و علاقه مندان می توانند در هر بخش حداکثر سه اثر را در یک فایل word با فونت بنزنین و سایز 14 با ذکر مشخصات شاعر ارسال کنند. نام و نام خانوادگی، کد ملی، تاریخ تولد، تحصیلات، واحد دانشگاهی، شماره تلفن ثابت و آدرس و کد پستی به دبیرخانه جشنواره بین المللی شعر همای رحمت ارسال شود.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی افزود: شرکت کنندگان مقالات خود را به آدرس ایمیل حسن عباسی مسئول دبیرخانه این همایش به نشانی [email protected] ارسال و برای کسب اطلاعات بیشتر با تلفن همراه تماس بگیرند. شماره رئیس دبیرخانه 09148286301.

رنجبران از همکاری اداره کل نذورات و امور خیریه، سازمان تبلیغات اسلامی، صدا و سیمای مرکز، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی قدردانی کرد و گفت: بازه زمانی ارسال آثار در نظر گرفته شده است. از 18 سپتامبر تا 18 ژانویه 1401 و به اشعار منتخب جوایزی اهدا می شود.

رئیس دومین جشنواره بین المللی شعر ترکی زبان همای رحمت افزود: اختتامیه دومین جشنواره بین المللی شعر ترکی زبان همای رحمت 18 بهمن 1401 در تالار شهریار دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز برگزار می شود.

  ارائه خدمات مالی و حمایت از مراکز نوآور و موسسات دانش بنیان

انتهای پیام/4078/

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید