تبدیل یک مبل قدیمی به یک مبل جدید – تفکر مدرن

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، راه های زیادی برای تعمیر مبل در منزل وجود دارد و می توانید با این روش های ساده مبلمان فرسوده خود را تجدید کنید.

مبلمان بادوام

یک لایه چوب به فرم اضافه کنید

گاهی قالب یا اسکلت مبل به مرور زمان و به دلیل استفاده مکرر شکل اولیه خود را از دست می دهد. در این شرایط است که کوسن صندلی مبل فرو رفته است. این مشکل به راحتی قابل حل است.

برای این کار به یک تکه چوب چند لایه محکم و بادوام نیاز دارید. بالشتک صندلی را بردارید، چوب را درست در کنار پایین کوسن ببرید و در آنجا محکم کنید. سپس بالش را در جای خود قرار دهید.

یک مبل قدیمی را با مراقبت از روکش آن بازسازی کنید

اگر زمان و حوصله کافی برای رنگ آمیزی روکش ندارید، می توانید روکش جدید سفارش دهید یا خودتان روکش جدید را بدوزید. البته بهتر است این کار را به کارگاه های خاص بسپارید. در این صورت نتیجه نهایی کار به دلیل دستگاه ها و تجهیزاتی که دارند بهتر و مطمئن تر خواهد بود.

خراش های روی چوب مبلمان را از بین ببرید

گاهی اوقات پایه ها و سایر قسمت های چوبی مبل خراشیده می شود. راه های مختلفی برای از بین بردن آثار خراش روی چوب وجود دارد. به عنوان مثال، واکس های چوبی و پاستل، انتخاب های ایده آلی هستند. همچنین می توانید از محلول مخلوطی که دارای مقادیر مساوی سرکه و روغن زیتون است، انتخاب کنید. مدل های مبلمان زیبا و جذاب در مطلب

  تقسیمات احتمالی استقلال به نصف - تفکر مدرن

بالش نو بخر

خرید چند بالش جدید هم ظاهر جدیدی به مبلمان شما می دهد و هم دکوراسیون داخلی را کمی بهتر می کند. از آنجایی که برای خرید بالش های جدید کمی پول خرج می کنید، این یک انتخاب ایده آل برای بازسازی و تعمیر مبل در خانه خواهد بود. حتی برای کاهش این قیمت می توانید به جای سفارش بالش با طرح و رنگ دلخواه از محصولات موجود در بازار استفاده کنید. برای انتخاب بالش مبلمان مناسب، در مورد آن دسته از بالش هایی که مبلمان شما را زیباتر می کنند، بخوانید.

کاورهای جدید بخرید

سفارش اثاثه یا لوازم داخلی جدید گاهی به اندازه خرید مبلمان جدید هزینه دارد. اگر به دنبال راه حل ارزان تری هستید، بهتر است از مبلمان استفاده کنید. روکش مبلمان علاوه بر محافظت در برابر پیری و کم رنگ شدن مبلمان، آزادی عمل بیشتری به شما می دهد و می توانید در هر فصلی از رنگ های مناسب این فصل استفاده کنید.

اثاثه یا لوازم داخلی را با سنجاق های تزئینی تزئین کنید

استفاده از روبان های تزیینی از گیره می تواند جلوه خاص و پیچیده تری به طراحی مبلمان بدهد. برای این کار باید نقاط فرو رفتن سنجاق ها را روی نوار کاغذ علامت بزنید و چسب را روی قسمت مورد نظر بچسبانید.

انتهای پیام/*

(1 بار بازدید شده، 1 بازدید امروز)

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1277653

دیدگاهتان را بنویسید