تاکید بر تقویت تعامل با مراکز دانشگاهی برای پیشگیری از وقوع جرم

1086249 فقط خبر

به گزارش خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا، سردار «محمد کاظم تقوی» در نشستی تعاملی با رئیس، معاونان و جمعی از اعضای هیئت علمی دانشگاه آزاد مشهد، اظهار کرد: دانشگاه ها پشتوانه بالقوه علمی و عملی برای دستیابی به امنیت پایدار هستند. در جامعه .

وی با اشاره به ورود سربازان مجرب و ماهر به بدنه فرج افزود: کسب دانش، تحقیق و مطالعه در نظم و امنیت موجب ارتقای خدمات رسانی بهتر به مردم می شود.

فرمانده انتظامی استان خراسان رضوی با اشاره به اینکه ارتقای امنیت اجتماعی مستلزم استفاده از دانشگاه ها به عنوان مهمترین مراکز تولید علم و دانش است، گفت: در مجموع ارتقای سطح علمی پلیس دانش بنیان و هوشمند است. ، تعامل با مراکز علمی و دانشگاهی برای رسیدن به هدف ضروری است.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: امروز نیروی انتظامی موفق با مراکز علمی و دانش بنیان تعامل و ارتباط علمی برقرار می کند که با رویکرد جامعه محوری پلیسی انجام می شود.

در این دیدار سردار «محمد کاظم تکوی» رئیس پلیس آگاهی استان خراسان رضوی ضمن ارائه بخشی از فعالیت های پلیس در سطح استان و اشاره به برخی تعاملات با دانشگاه آزاد، برای همکاری بیشتر و تعاملات همه جانبه به ویژه در حوزه علمی و زمینه های تحقیقاتی همسو با وی آمادگی خود را برای حفظ امنیت پایدار در سطح استان اعلام کرد.

گفتنی است، مدیران و اعضای هیئت علمی دانشگاه آزاد در خصوص موضوعات و موضوعات مشترک با معاونت های انتظامی استان به بحث و تبادل نظر پرداختند.

لازم به ذکر است این نشست به منظور ارتقای تعاملات اجرایی، علمی، پژوهشی و فرهنگی جهت تبادل نظر و بهره گیری از دانش و تجربه در حوزه های مشترک نیروی انتظامی استان و دانشگاه آزاد با تاکید بر حوزه های پژوهشی و کاربردی برگزار شد. .

  مسابقات والیبال دانشگاه آزاد آغاز شد

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید