تاکنون تصمیمی برای اخراج اسکوچیچ گرفته نشده است/با هیچ مربی مذاکره نکرده ایم

1086276 فقط خبر

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری آنا احسان اصولی، وی درباره شایعه برکناری دراگان اسکوچیچ از سرمربیگری تیم ملی گفت: هر از چند گاهی شایعات به وجود می آید و فضای فوتبال، جامعه فوتبال و مردم را متشنج می کند. این خود می تواند یکی از موضوعات مورد بحث باشد. بیش از آن که باید پاسخگو باشیم، دوستانی که این خبر را اعلام کردند باید نظرشان را بگویند.

او درباره اینکه آیا اتحادیه فوتبال انگلیس همچنان از دراگان اسکوچیچ حمایت می کند، گفت: من این موضع را صبح چهارشنبه اعلام کردم. نمی دانم بعد از 24 ساعت چه اتفاقی افتاد که این شایعات شروع شد. پنجشنبه هم تعطیلات ماست و اتفاق خاصی در فدراسیون نمی افتد اما این روند شایعات باعث نگرانی شده است.

عضو هیئت حاکمه و سخنگوی فدراسیون فوتبال گفت: ابتدا هیئت حاکمه فدراسیون در مورد سرمربیان تیم های ملی قطعا تصمیم گیری خواهد کرد. هیأت مدیره نیز سازوکارهایی برای رسیدن به این تصمیم دارد، از جمله استفاده از نظر کمیته فنی و …. در حال حاضر که صحبت می کنم تصمیمی برای تعویض سرمربی گرفته نشده و صحبتی برای جایگزینی او نشده است اما تیم ملی و کسب نتایج درخشان برای ما مهم است و این برای ما در اولویت است. ما.. در این مورد ما نظرات و دیدگاه های فنی را می دانیم. کمیته فنی و میرشاد مجدی شخصا بحث فنی را بر عهده گرفتند.

اوسلی در پاسخ به این سوال که آیا صحبت های او نشان می دهد که اسکوچیچ دیگر 100 درصد و بدون قید و شرط حمایت نمی شود، گفت: این تصور درست نیست و برای ما بررسی و به روز رسانی شرایط تیم ملی همیشه برای همه تیم ها باز بوده است، نه فقط تیم ملی بزرگسالان. اما اینطور نیست که رزومه ها برای تغییر باشند.

  خرید کشوهای لوکس کودک دست دوم

آیا فدراسیون فوتبال از سوی ارگان دیگری برای تغییر سرمربی تحت فشار است؟ بالاخره تیم ملی برای همه است. وزارت ورزش هم مرتبط و کم اهمیت نیست و نظر و دیدگاهی دارند. در این صورت نگرانی ها به گوش فدراسیون فوتبال و دیده بان می رسد اما در نهایت باید در هیات رئیسه جمع بندی کنیم.

عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال در پاسخ به اینکه آیا مجلس و وزارت ورزش درباره تغییر مربی نظری دارند یا خیر، گفت: معاونت فنی وزارتخانه در این خصوص اظهار نظر کرد. با این حال، آنها یک بخش فنی نیز دارند. من اصلا در مورد مجلس صحبت نکرده ام. تصمیم را فدراسیون می گیرد. آنچه رسانه هایی که نمی توانند جلوی کامنت ها را بگیرند به ما توصیه می کنند. ما می شنویم گفتن اینکه ما به کسی گوش نمی دهیم درست نیست، باید دیدگاه های مختلفی را بشنویم.

اصولی ادامه داد: نمی دانم بر چه اساسی می گویید بین اعضای هیات مدیره اختلاف وجود دارد. به جای گرفتن یقه من، باید یقه کسانی را که این توییت ها را ارسال کرده اند بگیرید. اگر رسانه ها می خواهند به نفع تیم ملی عمل کنند باید با منافع تیم ملی همسو باشند. اینطور نیست که صبح بیدار شویم، خبری هست و شب باید جواب بدهیم، می دانیم چیزی نیست و جواب می دهیم.

وی در ادامه گفت و گوی تلفنی خود با برنامه ورزشی شبکه پنج سیما در پاسخ به این سوال مکرر مبنی بر اینکه تصمیمی برای تغییر کادر فنی تیم ملی گرفته نشده است، یادآور شد: تصمیمی گرفته نشده و هیچ مذاکره ای با کسی انجام نشده است..

  عکس کاملا لو رفته از فریبا نادری در رختخوابش! / چه ژست زشتی! - اندیشه معاصر

سخنگوی اتحادیه فوتبال انگلیس با بیان اینکه مذاکرات با علی دایی و جواد نکونام نیز شایعه است، ادامه داد: تاکنون به نتیجه ای در مورد این تغییر نرسیده ایم تا در مورد این گزینه صحبت کنیم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید