تامیروف اضافی نیست. معلوم نیست دیابات پرسپولیس می شود/ تا خارجی ها بیایند کنار خط می آیم

کاوشگران:

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: قبل از بازی پیش بینی بازی سختی مقابل فولاد داشتیم.

تامیروف اضافی نیست.  معلوم نیست دیابات پرسپولیس می شود/ تا خارجی ها بیایند کنار خط می آیم

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری آنا، کریم باقری پس از تساوی بدون گل پرسپولیس مقابل فولاد در هفته دوم لیگ برتر گفت: بازی سختی داشتیم و قبل از بازی هم همین را پیش بینی می کردم چون فولاد تیم خوبی با مربیان و بازیکنان خوب است.

وی افزود: در چنین بازی هایی باید از تک موقعیت هایی که به دست می آورید گل بزنید و ما فرصت گلزنی و گرفتن سه امتیاز را داشتیم اما متاسفانه نتوانستیم این کار را انجام دهیم. تمام تمرکزمان را روی بازی بعدی متمرکز خواهیم کرد.” هر بازی برای ما مهم و سخت است زیرا همه تیم ها پا به پا گذاشتند و بازیکنان خوبی جمع کردند، البته این بهانه ای برای ما نیست و سعی می کنیم سه امتیاز بازی را بگیریم. بازی بعدی

سرمربی پرسپولیس درباره اینکه آیا باشگاه پرسپولیس برنامه ای برای جذب شیخ دیاباته دارد و گمانه زنی ها درباره جدایی تیمروف توضیح داد: اگر تیمروف مازاد بود او را در لیست تیم قرار نمی دادیم. این اتفاق تاکنون رخ نداده و تیمروف در جمع بازیکنان فوتبال پرسپولیس حضور دارد. آیا جدایی رخ خواهد داد، باشگاه تصمیم خواهد گرفت. اگر قرار باشد بازیکنی در این چند روز عوض شود و یکی پیدا شود، اعلام می شود. در مورد دیابات هم روز گذشته گفتم از رسانه ها شنیدم و صددرصد مشخص نیست که می تواند به پرسپولیس بیاید یا نه.

باقری در خصوص فرم نسبتا خوب پرسپولیس مقابل فولاد اما باز هم هواداران از پایان بازی ناراضی بودند و معتقد بودند در دو هفته ابتدایی لیگ که سایر مدعیان پیروز می شوند، پرسپولیس 4 امتیاز از دست داد و به نظر می رسید تا … وی با بیان روند جذب بازیکن در نقل و انتقالات این تیم برای عملکرد بهتر در ابتدای فصل، تصریح کرد: نمی توانم هفته های آینده را پیش بینی کنم، اما تمام تلاش خود را می کنیم تا بازی به بازی نتایج بهتری بگیریم. خوشحالم که بعد از مدتی هواداران ما به ورزشگاه آمدند و در کنار تیم بودند. هواداران همیشه برد و نتایج خوب را از تیم پرسپولیس می خواهند. ما تمام تلاش خود را می کنیم تا برای هواداران این اتفاق بیفتد.

  سایت اینترنتی خریداران آشپزخانه در تهران

وی در خصوص باز نشدن نماد سرخابی در بورس و اینکه آیا قراردادها باید مانند همه جای دنیا شفاف اعلام شود، گفت: در این زمینه بهتر است مدیر رسانه ای تیم ما توضیح می داد اما Worldwide شما می بینید تیم ها یک مقدار بیشتر خرج می کنند تیم دیگر یک مقدار کمتر است، این اتفاقات در همه جای دنیا می افتد، دلیلی ندارد که ما بخواهیم همان مبلغی را که استقلال هزینه کنیم. باشگاه تمام تلاش خود را برای جذب بازیکنان خوب انجام داد. حالا با اضافه شدن یک بازیکن خارجی به دنبال اضافه کردن یک مهاجم دوم به پرسپولیس هستند تا این تیم کاملتر شود.

سرمربی پرسپولیس در مورد اینکه آیا موافق اعلام رقم مشخص است یا خیر، گفت: وقتی همه چیز را اعلام می کنند مشخص می شود، اینکه به ما اعلام کنند مشکلی نیست اما باید در کل فوتبال ما اتفاق بیفتد. نه تنها قرارداد بازیکنان، مربیان و دیگران، بلکه مسائل مالی همه فوتبال ها مانند فدراسیون و مدیران باید روشن شود. نباید بگویند که بازیکن فلان مبلغ را گرفته تا همه را عجله کند یا چرا مربی آن مبلغ را گرفته است. اگر قرار است شفافیت شود، همه مسائل را اعلام کنند.

باقری با بیان اینکه امسال در تدارکات و اولین دیدارهای لیگ برتر نقش پررنگ تری در کادر فنی پرسپولیس داشت، تصریح کرد: همیشه در کنار تیم هستم. می دانید امسال تعدادی از اعضای کادر فنی قبلی ما رفتند و افراد جدیدی وارد شدند. من و سیدجلال حسینی مربیان ایرانی هستیم اما سایر دستیاران خارجی هستند. تا خارجی ها بروند من می آیم کنار و بیشتر صحبت می کنم. البته دوستان همه تلاش می کنند تا اتفاقات خوبی برای پرسپولیس رقم بخورد.

  رهبر انقلاب: انجام ماموریت اقیانوسی ناوگروه پانزدهم باعث افتخار کشور شد

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید