تاج از آمدن کی روش اطلاعی ندارد/ اسکوچیچ تا پایان جام جهانی در تیم ملی می ماند.

18541 328 فقط خبر

یکی از اعضای هیات رئیسه فدراسیون فوتبال گفت: من شخصا به امضای قرارداد قبلی ام اعتقاد دارم تا اسکوچیچ سرمربی تیم ملی بماند.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری آنا، طهمورت حیدری در حاشیه مراسم افتتاحیه جام جهانی در تهران گفت: برای اولین بار جام جهانی قطر به ایران آمده است. برنامه زیبایی بود و همه شاهدش بودیم. ما هم به تیم ملی فوتبال کشورمان افتخار می کنیم. امیدواریم برای اولین بار تیم ملی کشورمان بتواند به مرحله بعدی جام جهانی صعود کند.

وی درباره برنامه های فدراسیون برای تقویت تیم ملی برای حضور بهتر در جام جهانی گفت: مطمئن باشید با تکمیل هیات مدیره فدراسیون فوتبال اتفاقات بهتری رخ خواهد داد و حمایت های خوبی از تیم ملی صورت خواهد گرفت. برنامه ها در آینده اعلام می شود و مسابقات تدارکاتی تیم ملی برنامه ریزی می شود و دوستان در فدراسیون فوتبال با انرژی بیشتری کار خواهند کرد.

عضو هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال درباره اینکه بحث تغییرات روی نیمکت تیم ملی چقدر جدی است و آیا در دیداری که با مهدی تاج داشتید درباره تغییرات روی نیمکت تیم ملی و ورود کی روش و برکناری اسکوچیچ گفت: نظر رئیس فدراسیون فوتبال مهم است اما آنچه تاج درباره آن صحبت کرد حمایت از تیم ملی فوتبال و بازی های تدارکاتی و صعود تیم ملی به مرحله بعد بود. جام جهانی.

حیدری در پاسخ به این سوال که نظر آقای تاج درباره پیوستن کی روش به تیم ملی چیست، گفت: آقای تاج اصلا چنین سوالی مطرح نکرده است. شاید در تبلیغات انتخاباتی در فدراسیون فوتبال چنین حرفی زده باشد اما در جلسه شورای حاکمیت اصلا این بحث مطرح نشد بلکه هدفشان حمایت از تیم ملی است.

  سرکرده داعش در استان دیالی عراق به دام افتاده است

وی در خصوص صحبت های میرشاد مجدی مبنی بر اینکه اگر کی روش را به تیم ملی بیاورند، قراردادش را امضا نمی کنم، آیا این قرارداد را امضا می کنید، گفت: من شخصا در امضای قرارداد قبلی ام معتقدم که آقای اسکوچیچ تا پایان در تیم ملی بماند. از مسابقات قهرمانی جهان..

انتهای پیام/4048/

دیدگاهتان را بنویسید