تأثیر دوره های مهارت محور بر روند درآمد افراد غیرشهروندی

1072878 فقط خبر

به گزارش خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا کشم، حمید رستمی جز در جلسه هیئت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد کشم اظهار کرد: منطقه متصل توانسته نزدیک به صد دانشجو در رشته دریانوردی جذب کند.

وی افزود: جزیره کشم یکی از مراکز اصلی پرورش آبزیان در کشور است و مرکز تحقیقات شیلات و آبزیان را تاسیس و با پارک بیوتکنولوژی خلیج فارس تفاهم نامه عملی برای بهینه سازی سیستم های اصلاح نژاد و توسعه روش های نوین تولید و بهره برداری سایر آبزیان منعقد می کند. حیوانات اعتقاد بر این است که دانشگاه آزاد اسلامی قشم.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد کشم اعلام رشته کرد مهارت محور وی در دانشگاه گفت: این دوره ها به روند درآمد افراد غیرشهروند کمک کرده است.

رستمی جز با اشاره به اهداف پیش رو برای گسترش حوزه ها و فعالیت های اجتماعی دانشکده بین المللی پزشکی گفت: علاوه بر اقدامات انجام شده در زمینه تجهیز و ارتقای زیرساخت های دانشکده پزشکی و انجام اقدامات لازم برای تصویب سه رشته پیراپزشکی مناطق در آینده نزدیک و جامعه محلی، بررسی روند ساخت و ساز مرکزی به عنوان یک کلینیک تخصصی به منظور بهره گیری از ظرفیت این دانشگاه، به ویژه فارغ التحصیلان دانشکده بین المللی پزشکی، در دستور کار واحد کشم قرار دارد.

انتهای پیام/4078/4062/

  روزگار عجیب روستاهای عجیب + عکس

دیدگاهتان را بنویسید