بی توجهی به کار کاراته ایران/ عدم اعزام تیم به جام جهانی

30395 855 فقط خبر

تیم کاراته دانشگاه آزاد به دلیل ثبت نام دیرهنگام از حضور در جام جهانی هنرهای رزمی دانشجویان بازماند.

احمد صافی در گفت وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری آنا، از عدم اعزام تیم کاراته دانشگاه آزاد به مسابقات جام جهانی هنرهای رزمی دانشجویان ترکیه خبر داد. تمامی کارهای مربوط به اعزام این تیم در مرکز تربیت بدنی دانشگاه آزاد انجام شد. در این مدت درخواست برگزاری اردوی انتخابی داشتیم، برنامه ها به طور منظم پیگیری می شد، اما در نهایت به دلیل عدم ثبت نام اعضای تیم توسط مسئولین روابط بین الملل فدراسیون ورزش دانش آموزان، حضور در این مسابقات از بین رفت.

وی گفت: تمامی مراحل اعزام کاراته کاها، کارهای اداری و تشکیلاتی این تیم توسط دانشگاه آزاد به بهترین نحو و در زمان مقرر انجام شد. بنابراین آنها اعلام کردند که کاراته اولین تیمی است که در این مسابقات شرکت کرده است، اما واقعاً نمی دانم چرا این مسابقات را از دست دادیم. این شلختگی در دپارتمان بین الملل فدراسیون ملی دانشجویان رخ داده که ظاهراً به تاریخ ارسال توجهی نکرده و فرم ها در زمان مقرر تکمیل نشده است. در نهایت به فدراسیون ورزش دانش آموزان اعلام شد که به دلیل رعایت نکردن قوانین نمی توانند در این مسابقات شرکت کنند. امیدوارم پاسخ قانع کننده ای برای این سهل انگاری داشته باشند.

سرمربی تیم کاراته دانشگاه آزاد تاکید کرد: این تیم مدت هاست در اردو بوده و دانشگاه آزاد بهترین امکانات را در اختیار آنها قرار داده است. دیروز که مشخص شد این تیم به این مسابقات اعزام نخواهد شد. همه خیلی ناراحت بودند. فرصت بزرگی بود که از دست رفت. اما مسئولان قول دادند برای جبران این مشکل مسابقه جایگزینی برای این 16 کاراته کا در نظر بگیرند.

  ما نباید این کارها را بعد از غذا انجام دهیم - یک تفکر مدرن

انتهای پیام/4057/

دیدگاهتان را بنویسید