بیستمین شورای دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد

1084780 فقط خبر

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، بیستمین شورای دانشگاه آزاد اسلامی که امشب طی دو روز با حضور دکتر محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز برگزار شد، پایان یافت.

در دومین روز از شورای بیستم دانشگاه آزاد اسلامی، نمایندگان مجلس و روسای کمیته های تخصصی ابتدا مهم ترین موضوعات مطرح شده در کمیسیون ها و مصوبات را ارائه کردند.

لازم به ذکر است مصوبات کمیسیون های تخصصی معاونت علوم انسانی و هنر، معاونت علمی، فنی و مهندسی و کشاورزی، معاونت آموزش عمومی و صلاحیتی، فرهنگی و دانشجویی، معاونت پژوهش، فناوری و نوآوری، معاونت. در جلسه امروز معاون دانشجویی بین المللی و غیر ایرانی، معاون امور مجلس و روابط اجتماعی و معاون وزیر علوم پزشکی حضور داشتند.

همچنین دکتر طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی پس از استماع نتایج و مصوبات کمیسیون های برگزار شده در جلسه شورای دانشگاه آزاد اسلامی به تشریح سیاست های دانشگاه در حوزه های مختلف و نظرات تخصصی پرداخت.

همچنین کمیسیون های تخصصی مراکز سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی از جمله مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی، مرکز امور حقوقی و صیانت از دارایی دانشگاه، مرکز جذب و امور اساتید، مرکز اطلاع رسانی. شبکه فناوری و علمی، مرکز مشاوره ممتاز، مرکز نظارت، ارزیابی بررسی و رسیدگی به شکایات و مرکز توسعه، برنامه ریزی، برنامه ریزی و کارآفرینی و همچنین کمیسیون تخصصی توسعه و مدیریت منابع دیروز دانشگاه آزاد اسلامی تشکیل شد. به موازات آن برگزار شد و امروز مصوبات آن توسط روسای این کمیسیون ها ارائه شد.

انتهای پیام/

  درخواست رسمی عضویت فنلاند و سوئد به ناتو ارسال شده است

دیدگاهتان را بنویسید